فراخوان رقابت معماری The HOME

0

به گزارش «فارسی مچ»، رقابت معماری The HOME به دنبال مفاهیم جدیدی از محیط خانه است و از همه طراحان برای کشف ایده های معماری داخلی برای آینده دعوت میکند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در سایت برگزار کننده این رویداد روایتی از Alvar Aalto با این مضمون در شده است که، “هر خانه، هر محصول معماری و … باید نتیجه ای از تلاش ما برای ساختن بهشت زمینی برای مردم باشد”.

خانه یکی از مهمترین مکان های معماری در طول زندگی ماست. خانه نشان دهنده ایمنی، مالکیت، حریم خصوصی و ثبات است. خانه است که در آن ما می توانیم به تنهایی و با دیگران زمان بگذرانیم. از لحاظ تاریخی، خانه محل سکونت بوده است.

با این حال، روند جدید در دیجیتال سازی و جهانی شدن، همچنان زمینه های زندگی روزمره را تغییر می دهد و محیط فیزیکی ما، از جمله خانه های ما را تغییر می دهد. مهم است که بررسی کنیم که چگونه فضاهای زندگی ما با این تغییرات تطبیق یابد.

این رقابت به دنبال مفاهیم جدیدی از محیط خانه است و از همه طراحان برای کشف ایده های معماری داخلی برای آینده دعوت میکند. طراحان می توانند تاثیر تغییرات جمعیت جهانی، نزدیکی شهر های بزرگ به خطوط ساحلی، مواد جدید و تکنیک های ساخت و ساز، و همچنین افزایش نیاز به مسکن، خانه های کوچک، خانه های هوشمند و بازار هایی مانند Airbnb را در نظر بگیرند. HOME یک پلت فرم برای پیش بینی و بازتعریف راه های جدید تغییرات تکنولوژیکی، محیط زیستی، فرهنگی و فضاهای جغرافیایی محیطی است که در آن زندگی می کنیم.

جوایز:

برنده منتخب: ۵۰۰۰ دلار

جایزه عملی: ۵۰۰۰ دلار

جایزه نوآوری : ۱۰۰۰ دلار

جایزه انطباق پذیری : ۱۰۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۷ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۵ مهر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.