فراخوان دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی با عنوان « شمس اشراق»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی با عنوان « شمس اشراق» به زبان ترکی و میزبانی استان زنجان از سری برنامه های هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در مازندران توزیع شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان دومین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی با عنوان «شمس اشراق » به زبان ترکی و میزبانی استان زنجان از سری برنامه های هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(علیه السلام) به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) و حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) همزمان با دهه کرامت در مازندران توزیع شد.

این جشنواره شامل گروه های سنی زیر ۱۵ سال، ۲۹-۱۵ سال و بالای ۲۹ سال می شود.

اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی از رهگذر داستان نویسی، گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری و مذهبی مرتبط با سیره اهل بیت (علیهم السلام) به ویژه حضرت رضا(علیه السلام) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره و شخصیت و معارف حضرت امام رضا(علیه السلام) سه هدف این جشنواره، اعلام شده است.

سبک های زندگی و سیره امام رضا(علیه السلام)، تعالیم و آموزه های رضوی با رویکرد کار و تلاش و رونق تولید و خدمت رسانی، آثار هجرت امام رضا (علیه السلام) به ایران، خاندان و اصحاب و یاران آن امام همام، فرهنگ زیارت و امام رضا(علیه السلام) و خانواده و کودکان و نوجوانان از محورهای جشنواره به شمار می آیند.

بخش های جشنواره شامل سه بخش داستان بلند و رمان، داستان کوتاه و داستانک (داستان بسیار کوتاه) می شود.

آخرین مهلت ارسال آثار تا (یکم تیر)، داوری و نتایج تا (۱۵ تیر) و اختتامیه تا (۲۰ تیر) همزمان با دهه کرامت، بیان شده است.

شیوه دریافت فراخوان، ثبت نام و ارسال آثار به اینگونه است که اطلاع رسانی دریافت فراخوان به نشانی سایت  ZANJAN.FARHANG.GOV.IR   و ارسال آثار منحصرا از طریق ثبت نام الکترونیکی به نشانی شمس توس: PORTAL. SHAMSTOOS.IR  صورت می پذیرد.

زنجان، میدان استقلال، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان، نشانی دبیرخانه و ۳۳۵۶۶۱۴۷ – ۰۲۴، شماره تلفن دبیرخانه جشنواره ملی رضوی استان زنجان است.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.