فراخوان جشنواره عکس دریاچه ارومیه

0
به گزارش «فارسی مچ»، شهرداری اورمیه «اولین جشنواره ملی عکس دریاچه ارومیه» را با هدف بازشناساندن، حفظ و معرفی دریاچه ارومیه برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد حضرت‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارومیه، اظهار کرد:«اولین جشنواره ملی عکس دریاچه اورمیه» با هدف بازشناساندن، حفظ و معرفی دریاچه اورمیه برگزار می‌شود، نگین فیروزه ای آذربایجان علی رغم مواجهه با بی مهری هایی که طی سال های اخیر بر او صورت گرفت، این اواخر حال و روز خوبی دارد و این فرصت مغتنمی است تا با نگاهی متفاوت و مسئولانه به این دریاچه، بر اهمیت حفاظت، حمایت و معرفی دوباره آن تاکید شود.

وی ادامه داد: زندگی و کسب و کار میلیون ها نفر از ساکنین اطراف دریاچه اورمیه به ادامه حیات این دریاچه بستگی دارد و می توان و باید با سرمایه گذاری های لازم در حوزه گردشگری، سلامت، کشاورزی و طبیعت این دریاچه، فرصت های بسیاری را برای تعامل خوب و سازنده انسان با دریاچه ارومیه پدید آورد.

این مسوول گفت: کمک به آشنایی هرچه بیشتر و بهتر هموطنان از دریاچه اورمیه، فرهنگ سازی در نحوه برخورد انسان با طبیعت و ایجاد حس تعامل در شهروندان برای حفظ این میراث طبیعی، ترغیب به سرمایه گذاری در بخش‌های گردشگری، سلامت، کسب و کار و ورزشی حوزه دریاچه اورمیه، استفاده از ابزار هنر در جهت تغییر نگرش و ایجاد حس مسئولانه برای حفاظت و صیانت از دریاچه، پرورش خلاقیت و رشد کمی و کیفی آثار فاخر عکاسی در حوزه دریاچه اورمیه از جمله اهدافی است که با برگزاری این جشنواره دنبال می‌شود.

اخبار تکمیلی به زودی اعلام میشود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.