فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم‌های آموزشی و تربیتی رشد

1

به گزارش «فارسی مچ»،  فراخوان چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، چهل و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد جشنواره بین المللی فیلم رشد از ۲۴ آبان ماه تا یکم آذر ماه امسال  برگزار می شود.

بر اساس  این فراخوان، شرکت کنندگان باید فرم فراخوان الکترونیکی  را با توجه به آیین‌نامه جشنواره تکمیل و از سایت Festival.roshd.ir کد رهگیری دریافت کنند و آثار ارسالی باید حداکثر تا تاریخ ۳ مرداد ۹۸ به دبیرخانه جشنواره تحویل شود.

کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح وارد شود وارسال نسخه فیلم برروی DVD به همراه کد رهگیری به صورت حضوری یا پستی صورت گیرد .

فیلم‌های بدون کد رهگیری در جشنواره حضور نخواهند یافت.

رونق تولید، سیره و زندگی حضرت رسول اکرم (ص)،تعلیم و تربیت اسلامی، حمایت از کالای ایرانی ،تولید مقاومتی، اقدام و عمل، دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی-اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از مهمترین موضوعات این جشنواره است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

  1. فیلم کوتاه دابر از سعید نجاتی یک فیلم ضعیف و کلیشه ای و تکراری و ساده و ابتدایی است با فیلمنامه خیلی ضعیف و طراحی پوستر بد ، سعید نجاتی یک بچه نادان و کم هوش و نابازیگر رو آورده وسط برف و بیابان گریه می کنه و داره از غصه دق می کنه و زجر می کشه ، آن هم برای یک مسئله طبیعی ، چرا سعید نجاتی فکر کرده یک دختر نوجوان که پریود شده اینقدر احمقه که نمی دونه مشکلش چیه و پدری هم احمق تر از خودش داره که دو هزاریش نمی افته که مشکلش چیه . نمی دونم چرا هر کس می خواد فیلم بسازد وارد بحث های عادت ماهیانه و بحثهای زنانه می شود و این طوری می خواهند جلوه گری و خودنمایی کنند ، آن هم به شکل ناشیانه و کلیشه ای و ناخوشایند ، یک دختر نوجوان فهم و عقل نداره خودش این مسئله رو حل کنه با معلمی ، فامیلی یا رفیقی یا زنی در مورد مشکلش صحبت کنه ؟ یعنی تو این دنیا و توی مدرسه ، کسی نبوده به این بچه توضیح بده پریودی چیه ؟ که این جوری داره گریه می کنه و داره از غصه دق می کنه و خودش رو زجر و عذاب می ده آن هم به شدت خیلی مضحک و خنده داره ، این جور فیلمها ارزش جایزه گرفتن نداره و فقط بی خودی بلده شلوغ بازی در بیاره و جایزه بگیره ، اما افرادی مثل من اینقدر فهم و شعور داریم که بدونیم که همش ادا و اطوار در میاره برای گرفتن جایزه .

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.