فراخوان‌های بیست‌وششمین همایش مانتره

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان‌های بیست‌وششمین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره از سوی کانون دانشجویان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کانون دانشجویان زرتشتی فراخوان اوستاخوانی، فراخوان گاتاشناسی و فراخوان مانترک را برای آگاهیِ بیشتر شرکت‌کنندگان منتشر کرد.

بخش اوستاخوانى بیست و ششمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره دربردارنده‌ی هفت رده با عنوان‌های اهنودگات، اشتود-سپنتمدگات، کل گاتا، از برخوانى زیر ١٠سال، از برخوانى ١٣ تا ١٨سال، از برخوانى بالاى ١٨ سال، از برخوانى گروهى و بخش گاتاشناسى دربردارنده‌ی سه بخش اصلى، جنبى و ترجمه است.

برپایه‌ی آگهی منتشر شده از سوی کانون دانشجویان، محور همایش مانتره‌ی امسال با درون‌مایه‌ی «شاخصه‌هاى تمایز جوان زرتشتى با غیرهمکیشان» خواهد بود و در روزهای ششم تا هشتم شهریورماه برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند برای آگاهی‌های بیشتر از ساعت ۱۸ تا ۲۱ با کانون دانشجویان زرتشتی به شماره‌های ۶۶٧۴۴۶٧٠ – ۶۶٧٠۶۴١٩ تماس بگیرند یا به تارنمای www.manthra.kdz.ir بروند.

گفتنی است واپسین زمان برای نام‌نویسی در بخش محور و ترجمه گاتاشناسی دهم تیرماه و نام‌نویسی در بخش اوستاخوانی و مانترک ۱۸ تا ۲۳ خوردادماه ۱۳۹۸ خورشیدی است.

همایش مقدماتی دوره‌ی ۲۶ مانتره نهم تا ۱۲ امردادماه و همایش پایانی ششم تا هشتم شهریورماه ۱۳۹۸ خورشیدی در مارکار تهرانپارس برگزار خواهد شد.

 فراخوان اوستاخوانى مانتره ٢۶

فراخوان گاتاشناسى مانتره ٢۶

فراخوان مانترک مانتره ٢۶

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.