برگزاری مسابقه کتابخوانی«زندگی به سبک روح اله»

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از برگزاری مسابقه کتابخوانی«زندگی به سبک روح اله» همزمان با سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،«سعید ضابطی» در گفت و گو با خبرنگاران در آران و بیدگل گفت:  همزمان با سی امین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) مسابقه کتاب خوانی «زندگی به سبک روح اله» در این شهرستان برگزار می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: محوریت این مسابقه، سبک زندگی و برش هایی از سیره حضرت امام خمینی(ره) است که به صورت ۱۲ پرسش چهار گزینه ای از کتاب «زندگی به سبک روح الله(ره)» تالیف علی اکبر سبزیان برگزار می شود.

 

ضابطی خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه و دریافت فایل کتاب و سؤالات آن به پایگاه اینترنتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل (اینجا) مراجعه و پس از پاسخگویی به سوالات، پاسخنامه های خود را تا ۲۴ خردادماه ۹۸ به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل نمایند.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل با اشاره به اینکه امام خمینی(ره)، نهاد مقدس خانواده را از بنیادی‌ترین، مهم‌ترین، طبیعی‌ترین و ‏‎ ‎تأثیرگذارترین نهادهای اجتماعی می‌داند، افزود: نکتۀ بسیار مهم و کاربردی که در زندگی خانوادگی امام خمینی(رحمه الله) وجود داشت، این ‏‎ ‎‏بود که ایشان در هیچ شرایطی از خانه و خانواده غافل نبودند.

سعید ضابطی افزود: این نقطۀ برجسته در کارنامۀ کسی است که مشغله‌های زیاد و مهمی داشت. ایشان با وجود مشغله‌های ‏‎ ‎‏فراوان، وقتی را برای خانواده گذاشته، برای آن‌ها نامه می‌نویسد و مرتب آنان را در ‏‎ ‎‏جریان کارهای خود قرار می‌دهد و از احوال آن‌ها نیز با خبر می‌شود.

وی بیان داشت: آسیب‌شناسی بنیادی خانواده به شناخت درست و نزدیک به‌واقع این نهاد بستگی ‏‎دارد و تا این شناخت، محور مباحث نباشد، این کاروان راه به جایی نخواهد برد. برای ‏‎ ‎‏این‌که بتوانیم نهاد خانواده را درست بشناسیم، فقط یک راه وجود دارد، و آن رسیدن به ‏‎ ‎‏تعریف دقیق و برنامه‌ها و دستورالعمل‌هایی است که دین اسلام برای این نهاد مقدس ارائه کرده است. /

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.