انتشار فراخوان نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت»

0

به گزارش «فارسی مچ»، موسسه سپهر سوره هنر فراخوان شرکت هنرمندان برای حضور در نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موسسه سپهر سوره هنر فراخوان شرکت هنرمندان برای حضور در نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» را منتشر کرد. این جشنواره از روز ۲۲ تا ۲۴ مرداد ماه سال جاری در چهار بخش بین الملل، سراسری، جنبی و ویژه به میزبانی حوزه هنری در شهر سنندج برگزار خواهد شد.

بخش بین الملل این جشنواره نیز به صورت غیر رقابتی و بر اساس میزان درخواست گروه های مختلف از کشورهای منطقه برگزار می شود. ضمن اینکه بخش سراسری هم در قالب گروه نوازی، تک نوازی و مولودی خوانی میزبان هنرمندان خواهد بود.

تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره های فاخر موسیقی استان کردستان در بخش جنبی، اجرای گروه های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج، برپایی نمایشگاه عکس دوره های قبلی با اعلام فراخوان و جمع آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم با محوریت موسیقی عرفانی و دف نوازی، برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب های آموزشی دف نوازی از دیگر بخش های جشنواره است.

در بخش ویژه جشنواره نیر آثاری که در قالب گروه نوازی و مولودی خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد قدردانی و تجلیل قرار می گیرند.

علاقه مندان به شرکت در نهمین جشنواره بین الملللی «دف؛ نوای رحمت» برای اطلاع از جزییات و مقررات، دریافت فایل فراخوان و ارسال اثر خود به جشنواره می توانند به سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir مراجعه کنند.

نهمین جشنواره بین الملللی «دف؛ نوای رحمت» به همت حوزه هنری استان کردستان با همکاری موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر ۲۲ تا ۲۴ مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.