انتشار فراخوان جشنواره فیلم و عکس با موضوع «دعا و مناجات»

0
به گزارش «فارسی مچ»، گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ فراخوان برگزاری اولین جشنواره فیلم و عکس با موضوع «دعا و مناجات» از سوی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت میقا‌ت‌القرآن اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اولین جشنواره فیلم و عکس با موضوع «دعا و مناجات» مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت میقا‌ت‌القرآن در دو بخش طرح گرافیگی و ویدیویی براساس فایل سخنرانی مرتضی مخملباف، مدیر مؤسسه در موضوع دعا اعلام شد.
این جشنواره طی دو مرحله نیمه نهایی و نهایی، بدون محدودیت سنی و ویژه بانوان و آقایان متقاضی است. آوردن متن شعر، آیه قرآن، روایت و نکته در اثر حائز امتیاز خواهد بود.
متقاضیان تا ۲۸ تیرماه فرصت دارند تا آثار خود را با با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی fest.almiqat.com ارسال کنند و پس از راهیابی به مرحله نهایی، اصل آثار ارائه می‌شود.
همچنین امکان ارسال آثار شرکت‌ داده شده در جشنواره‌های قبلی، ممنوع است. به هر دو بخش به سه نفر برگزیده طی دو داوری فنی و مفهومی و داوری مردمی هدایایی اهدا می‌شود.
نظر داوران نیز مصادف با عید قربان ۲۰ مردادماه اعلام می‌شود و آیین اختتامیه و تجلیل همزمان با عید سعید غدیر خم و سالگرد تأسیس مؤسسه، ۲۸ مردادماه خواهد بود.
یادآور می‌شود، آثار گرافیکی با فرمت jpeg و ارسال حداکثر دو اثر و در بخش ویدیویی نیز فرمت قابل پذیرش mp۴ و حداکثر حجم فایل ۳۵ مگابایت است و هر شرکت‌کننده تنها یک اثر می‌تواند به دبیرخانه ارسال کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.