اعلام فراخوان مجله مسائل اجتماعی ایران برای نگارش مقاله

0
به گزارش «فارسی مچ»، مجله علمی پژوهشی مسائل اجتماعی ایران، صاحب عنوان «نشریه هسته» در سامانه استنادی علوم جهان اسلام در نظر دارد درباره چند مسئله اجتماعی همچون سیلاب‌های اخیر و بحران‌های زیست‌محیطی، ویژه‌نامه‌هایی منتشر کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مجله علمی پژوهشی مسائل اجتماعی ایران، صاحب عنوان «نشریه هسته» در سامانه استنادی علوم جهان اسلام ISC با توجه به گستردگی و تنوع مسائل اجتماعی ایران و در آستانه دهمین سال انتشار خود، در نظر دارد ویژه‌نامه‌هایی را درباره چند مسئله اجتماعی با اهمیت که جامعه ایران با آن‌ها دست به گریبان است، منتشر کند.

بنابراین گزارش، از همه دانشگاهیان و پژوهشگران دعوت می‌شود مقاله‌های خود را برای انتشار به این مجله ارسال کنند.

مسائل مورد نظر «سیلاب‌های اخیر ایران» مطالعه جامعه‌شناختی زمینه‌ها، علت‌ها و پیامدهای سیل، «بحران‌های زیست محیطی در ایران با تأکید جنبه‌های اجتماعی و فرهنگی با یک رویکرد راهبردی»، «تحلیل وجوه مختلف شکاف و گسیختگی اجتماعی درایران» و «علت‌ها و پیامدهای فرسایش سرمایه اجتماعی در ایران» است.

ضروری است مقاله‌های ارسالی خصلت پژوهشی داشته باشند، به این معنا که برگرفته از یک اثر پژوهشی و یا مبتنی بر ارائه اطلاعات و شواهد باشند. مقاله‌های دریافت شده به روال معمول در فرآیند داوری قرار می‌گیرند و درصورتی که ۱۰ – ۱۲ مقاله به تأیید داوران برسد؛ ویژه‌نامه مورد نظر، چاپ و منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان برای ارسال مقاله به درگاه الکترونیک مجله مسائل اجتماعی ایران می‌توانند به نشانی /jspi.khu.ac.ir  مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر  با پست الکترونیک social.problems.iran@gmail.com در تماس باشند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.