اعلام فراخوان دومین جشنواره فرهنگی ورزشی« راه روشن »

0

به گزارش «فارسی مچ»، جوزانی از اعلام فراخوان دومین جشنواره فرهنگی ورزشی « راه روشن » در کانون فرهنگی هنری شهدای جوزان خبرداد و گفت: این جشنواره به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میناب برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهدای جوزان شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار اظهار کرد: دومین جشنواره فرهنگی ورزشی « راه روشن » به منظور ارتقا آگاهی افراد جامعه به ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان از طریق بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی ورزشی با آثار و تبعات سوء مصرف مواد مخدر برگزار خواهد شد.

وی به تشریح رشته های بخش مسابقات فرهنگی این جشنواره پرداخت و افزود: ساخت کلیپ دو دقیقه ای، طراحی کاریکاتور، طراحی پوستر، کتابخوانی و نقاشی ازجمله رشته های این بخش است.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهدای جوزان  از تیراندازی با تفنگ بادی، تنیس روی میز، فوتبال دستی، دو میدانی، شطرنج و دارت به عنوان رشته های بخش مسابقات ورزشی نام برد و گفت: علاقه مندان تا ۲۶ خرداد فرصت دارند آثار خود در بخش فرهنگی را به شماره ۰۹۳۹۳۵۸۱۵۵۰ ارسال و یا مراجعه حضوری به آدرس: استان هرمزگان، شهرستان میناب، روستای جوزان، کانون شهدای جوزان تحویل دهند.

اسلامی جوزانی بیان کرد: آیین افتتاحیه این جشنواره ۲۸ خرداد در حسینیه سیدالشهدا و اختتامیه نیز پنجم تیرماه سال جاری در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) روستای جوزان برگزار می شود.

وی افزود: کارگاه پیشگیری از اعتیاد در حسینیه روستای حاجی آباد، اجرای سرود در روستاهای جوزان، سرریگان و سبهتی و اجرای تئاتر در روستاهای سرباران، حنایی و ماه خاتونی از برنامه های جنبی این جشنواره است.

گفتنی است، کانون فرهنگی هنری شهدای جوزان مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در روستای جوزان در فاصله ۲۰ کیلومتری شهر میناب در شرق استان هرمزگان قرار دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.