اعلام فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده پردازی نماز»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر امروز ۴ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر با حضور علاقه مندان سراسر کشور برگزار می شود.

از کلیه صاحب‌نظران، نخبگان، ایده پردازان در حوزه‌های قرآن و عترت، فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی، اجتماعی و اقتصادی دعوت شده است تا ایده‌های خود را در قالب طرح به‌ منظور ایجاد تحول، نوآوری، اثربخشی و کیفی نمودن برنامه‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال کنند.

از صاحبان ۱۴ ایده برتر با هدایای نقدی و لوح تقدیر در مراسم اختتامیه جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» تجلیل می شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» ۱ شهریور سال جاری است تعیین شده است و زمان برگزاری جشنواره نیز ۲۰ شهریور ماه خواهد بود.

خاطرنشان می شود: علاقمندان باید آثار خود را به نشانی دبیرخانه آذربایجان غربی، بلوار ارشاد، روبروی بیمارستان امام خمینی (ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، گروه قرآن و عترت ارسال کنند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.