اعلام فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده پردازی نماز»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر امروز ۴ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اولین جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز و امر به معروف و نهی از منکر با حضور علاقه مندان سراسر کشور برگزار می شود.

از کلیه صاحب‌نظران، نخبگان، ایده پردازان در حوزه‌های قرآن و عترت، فرهنگی، هنری، سینمایی، مطبوعاتی، اجتماعی و اقتصادی دعوت شده است تا ایده‌های خود را در قالب طرح به‌ منظور ایجاد تحول، نوآوری، اثربخشی و کیفی نمودن برنامه‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر به دبیرخانه دائمی این جشنواره ارسال کنند.

از صاحبان ۱۴ ایده برتر با هدایای نقدی و لوح تقدیر در مراسم اختتامیه جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» تجلیل می شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر» ۱ شهریور سال جاری است تعیین شده است و زمان برگزاری جشنواره نیز ۲۰ شهریور ماه خواهد بود.

خاطرنشان می شود: علاقمندان باید آثار خود را به نشانی دبیرخانه آذربایجان غربی، بلوار ارشاد، روبروی بیمارستان امام خمینی (ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، گروه قرآن و عترت ارسال کنند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.