اعلام‌ فراخوان‌ عمومی‌ جشنواره‌ تئاتر هرسین

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل‌اداره‌فرهنگ‌وارشاداسلامی استان کرمانشاه با اعلام عمومی فراخوان دومین جشنواره منطقه‌ای تئاتر خیابانی هرسین، از هنرمندان تئاتر خیابانی استان‌های مورد فراخوان دعوت نمود آثار خود را ارسال نمایند .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام‌رحیم‌جعفری مدیرکل‌اداره‌فرهنگ‌وارشاداسلامی استان کرمانشاه با اعلام عمومی فراخوان دومین جشنواره منطقه‌ای تئاتر خیابانی هرسین، از هنرمندان تئاتر خیابانی استان‌های مورد فراخوان دعوت نمود آثار خود را با موضوعات پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و با تاکید بر نشاط افزایی به جشنواره هرسین ارسال نمایند.

وی گفت : از زمان حضورشان در استان به دنبال ایجاد برنامه‌های موثر و مداوم بوده است و جشنواره تئاتر خیابانی هرسین نیز با تشکیل دبیرخانه دائمی امروز به دومین دوره خود رسیده است و با توجه به تجربه خوب و با کیفیت برگزاری در اولین دوره پیش بینی ملی شدن و حتی بین المللی شدن این جشنواره در سال‌های آینده دور از ذهن نیست.

جعفری با اشاره به گستره فراخوان جشنواره از ۵ استان به ١٢ استان در فراخوان جدید، گفت: استان‌های کرمانشاه، کردستان، ایلام، همدان، لرستان، خوزستان، آذربایجان شرقی و غربی، قزوین، اردبیل می‌توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال نمایند.

مدیرکل‌اداره‌فرهنگ‌وارشاداستان ابراز امیدواری کردند که این جشنواره مردمی بتواند در توسعه شهرستان هرسین موثر واقع شود.

وی افزود: در شهرستان هرسین در کنار جشنواره تئاتر خیابانی، جشنواره استانی داستان نویسی هرسین را نیز داریم که به زودی اختتامیه آن برگزار خواهد شد.

همچنین تشکیل خانه مور در این شهرستان نشان‌دهنده پتانسیل بالای هرسین جهت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری است.

جعفری ادامه داد، در زمینه زیرساخت‌ها هم ساخت مجتمع فرهنگی هنری بیستون، شروع به کار مجموعه بزرگ فرهنگی و هنری ملل و بازسازی سالن چند منظوره انقلاب هرسین را به عنوان یکی از قطب‌های فرهنگی و هنری استان معرفی کرده است.

این مسئول استانی در پایان ضمن تشکر از حمایت‌های استانداری و فرمانداری شهرستان از این جشنواره ابراز امیدواری کرد که به زودی با معرفی دبیر و اعضاء دبیرخانه و شورای سیاستگزاری جشنواره شروع مراحل اجرایی جشنواره را شاهد باشیم .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.