مسابقه کتاب‌خوانی «خودکامه یا قانونمدار»

0
به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتابخوانی از کتاب «خودکامه یا قانونمدار» تا نیمه خرداد به همت مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مؤسسه فرهنگی هنری قدر ولایت که مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب «خودکامه یا قانونمدار» را در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز کرد تا ۱۵ خرداد این مسابقه را برگزار می‌کند.

این کتاب به سؤال‌های اساسی در زمینه توقعات از رهبری نظام پاسخ می‌دهد. اینکه چه توقعاتی صحیح است و چه توقعاتی نابجاست و چرا برخی به توقعات نابجا دامن می‌زنند و همچنین چهارچوب و ملاک‌های دخالت و برخورد رهبری چیست. با بررسی تاریخ چهل ساله انقلاب، نمونه‌های دخالت یا عدم دخالت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در مسائل گوناگون در این کتاب بررسی شده است.

در این مسابقه پرسشنامه همراه کتاب ارائه می‌شود و ارسال کتاب نیز رایگان است و به ۳ نفر از کسانی که بالاترین امتیاز را به دست آورند، به قید قرعه هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

تلفن‌های مؤسسه قدرولایت ۶۶۴۱۱۱۵۱ و ۶۶۹۷۰۲۱۲ پاسخگوی علاقه‌مندان است

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.