مسابقه عکس اینستاگرامی بانک سرمایه به مناسبت روز معلم

0

به گزارش «فارسی مچ»، بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به مقام معلمان ارجمند، به عنوان یکی از سرمایه های اصلی توسعه و آبادانی کشور، مسابقه عکس اینستاگرامی با عنوان #معلم_محبوب_من را به همراه جوایزی ارزنده برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این بانک به مناسبت روز معلم و در فراخوانی گسترده، از تمامی دانش آموزان عزیز در سطح کشور دعوت می کند تا در مسابقه عکاسی اینستاگرامی بانک سرمایه با جوایزی ویژه شرکت نمایند.
دانش آموزان عزیز می توانند از روز پنج‌شنبه مورخ ۱۲ اردیبهشت تا روز جمعه مورخ ۱۷ خرداد ماه از لحظات حضور در کنار معلم دلسوز و مهربان خود عکس گرفته یا نقاشی نمایند و سپس آن عکس ها و تصاویر نقاشی ها را در صفحه اینستاگرام خود با درج دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه به اشتراک بگذارند. #بانک_سرمایه سرمایه با استفاده از داورهای حرفه ای آثار را بررسی نموده و در روز پنج شنبه مورخ ۲۳ خرداد ماه نفرات برتر را معرفی می نماید.

روند اجرایی این مسابقه :
– دانش آموزان سال های هفتم تا دوازدهم:
هر دانش آموز با یکی از معلمان محبوب و دلسوز خود یک عکس به یادگار گرفته و با دو هشتگ #معلم_مهربان_من و #بانک_سرمایه در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذارد.

– دانش آموزان سال های اول تا ششم:
در این قسمت از مسابقه، دانش آموزان می بایست نقاشی خود را در برگه A4 نقاشی کنند ویک جمله به پاس قدردانی از معلم خود بالای صفحه نقاشی بنویسند و از نقاشی خود عکس بگیرند و در صفحه اینستاگرام با دو هشتگ #معلم_مهربان_من و #بانک_سرمایه منتشر کنند.

شرایط شرکت در مسابقه:

  • ️فالو کردن صفحه اینستاگرام بانک سرمایه به آدرس banksarmaye
  • ️درج دو هشتگ #معلم_محبوب_من و #بانک_سرمایه بصورت توامان در زیر عکس
  • ️صفحه اینستاگرام شرکت کننده نباید private باشد تا داوران امکان مشاهده و داوری عکس را داشته باشند.
  • شرکت کننده می باید اصل عکس را تا روز اهدای جوایز نزد خود نگه داشته و در صورت برنده شدن آن را ارائه دهد (منظور از اصل عکس، حالت قبل از ادیت در اینستاگرام می باشد).
  • ️مسئولیت و مالکیت حقوقی عکس های شرکت داده شده برعهده شرکت کنندگان است.
  • عکس ها باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و با شئون اخلاقی و اعتقادی جامعه سازگار باشد. عکس های خارج از چارچوب فوق از مسابقه حذف می گردد.
    گفتنی است در فرایند داوری، ۷۰ عکس یا نقاشی برگزیده شده و به ۷۰ دانش آموز صاحب آثار مذکور کارت هدیه ۲ میلیون ریالی و به ۷۰ معلم محبوب حاضر در آثار برگزیده کارت هدیه ۵ میلیون ریالی تقدیم می گردد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.