مسابقه تصویرسازی داستان حضرت یونس “ع”

0

به گزارش «فارسی مچ»، کارگاه یک روزه «تصویرسازی» با حضور کمال طباطبایی و موضوع داستان حضرت یونس و نهنگ همزمان با ماه مبارک رمضان در تاریخ یکم خردادماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این کارگاه روز چهارشنبه یکم خرداد ماه ۹۸ ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می شود که از میان متقاضیان برای شرکت در کارگاه آموزشی با ظرفیت محدود انتخاب می‌شوند.

سید فضل الله (کمال) طباطبایی متولد ۱۳۴۸، دارای کارشناسی ارتباط تصویری از دانشگاه هنر تهران ۱۳۷۷، برگزیده نمایشگاه بین المللی تصویرگری قصص قرآن ۱۳۷۹ و ۱۳۸۱، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری کرواسی زاگرب ۲۰۱۴ ، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری گرجستان تفلیس ۲۰۱۴، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری دانمارک ۲۰۱۵، حضور در نمایشگاه نقاشی چلسی آرت کالج. لندن ۲۰۱۷، برگزیده در نخستین سالانه هنر طراحی کتاب ایران ۱۳۹۴، شرکت در Workshop Farnkfurter، شرکت در Workshop British Council، استاد در کارگاه آموزشی در کاخ موزه شهر زاگرب/ کراوسی ۲۰۱۴، استاد در کارگاه آموزشی در برج پتروناس کوالالامپور/ مالزی ۲۰۱۸، مدرس دانشگاه های هنری و آموزشگاه ها از سال ۱۳۸۲ تاکنون و… می باشد.

گفتنی است نمونه کارهای ارسالی توسط استاد طباطبایی بررسی و در صورت تایید برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

لازم به توضیح است، از آثار خلق شده در کارگاه، نمایشگاهی در گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه می‌توانند تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۸، حداکثر پنج نمونه از آثار تصویرگری خود را با موضوع داستان حضرت یونس و نهنگ به آدرس ایمیل bagh.moze.honar.irani۱۳۹۶@gmail.com به همراه رزومه و شماره تماس خود در قالب فایل pdf ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.