فراخوان چهارمین جشنواره فرهنگی «فتوای دفاع مقدس»

0

به گزارش «فارسی مچ»، چهارمین جشنواره فرهنگی «فتوای دفاع مقدس» برای ارسال بهترین مقالات و بهترین عکس های درباره فتوای دفاع مقدس فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، کمیته مقدماتی چهارمین جشنواره فرهنگی «فتوای دفاع مقدس» از روزنامه نگاران و اصحاب رسانه و علاقه مندان رسانه ای و فرهنگی و عکاسی دعوت می کند تا در مسابقه بهترین مقاله درباره فتواهای دفاع مقدس و مسابقه عکس فوتوگرافی ویژه این جشنواره شرکت کنند.

جشنواره فتوای دفاع مقدس با عنوان «شما افتخار و عزت مایید و کسی که با آن به سایر امت ها افتخار می کنیم» به مدت دو روز در ۲۷ و ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی برگزار می شود.

این کمیته درباره شرایط شرکت در این مسابقه گفت: شرکت کننده باید قالب مطبوعاتی متناسب با مقاله را انتخاب کند که به موضوعی مرتبط با فتوای دفاع مقدس یا حشد الشعبی می پردازد. این مقاله باید به طور کلی به جانفشانی های حشد شعبی در دفاع از وطن و ارزش های انسانی و تمدنی بپردازد.

این کمیته اعلام کرد: مقاله ارایه شده باید به زبان عربی فصیح باشد و شروط مقاله را داشته باشد، همچنین نباید پیش از این منتشر شده باشد و از جایی دیگر اقتباس نشده باشد. تعداد کلمات این مقاله باید از ۳۰۰ کلمه کمتر و از ۷۰۰ کلمه بیشتر نباشد.

این کمیته تاکید کرد: این مقاله نباید به اخلاق و عادات و سنت ها منافات داشته باشد و شرکت کننده تنها حق ارسال یک مقاله را دارد.

این کمیته درباره شرایط شرکت در مسابقه عکاسی، اعلام کرد: عکس ها باید هنری باشد و قهرمانی های حشد الشعبی و ارتش عراق و موقعیت های بشردوستانه ویژه آوارگان و مناطق آسیب دیده را برجسته کند.

کمیته جشنواره تاکید کرد: شرکت کننده تنها حق ارسال پنج تا ۱۰ عکس را دارد و نباید هیچ نام و نوشته ای بر روی آنها باشد. روی عکس نباید هیچ اصلاحی انجام شود.

این کمیته اعلام کرد: باید این عکس بین ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ پیکسل باشد.

کمیته جشنواره اعلام کرد: این مقالات باید به طور پرونده word بر روی سی دی  و عکس ها نیز باید بر روی سی دی به بخش امور فرهنگی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عباس ارایه شود و یا به پست الکترونیکی  (info@holyfatwa.com) ارسال شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.