فراخوان همایش فیزیک دانش‌آموزی فارس

0
به گزارش «فارسی مچ»، سرگروه دبیران فیزیک استان فارس اعلام کرد که نخستین همایش فیزیک دانش‌آموزی استان فارس همزمان با هفته گرامیداشت معلم، در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، زهرا علی‌اکبری پنجشنبه ۵ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: ۹۰ دانش آموز منتخب استان فارس در نخستین همایش فیزیک دانش آموزی استان، دستاوردهایشان را در زمینه درس فیزیک عرضه می‌کنند.
او یادآور شد: این همایش با همکاری انجمن معلمان فیزیک و گروه آموزشی فیزیک استان فارس و پژوهشسرای دانش آموزی رازی شیراز برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی همایش فیزیک دانش آموزی فارس گفت: با اعلام فراخوان این همایش در سطح استان، بیش از ۹۰۰ دانش آموز آثار خود شامل مقاله، فیلم، فعالیت های آزمایشگاهی و دست ساخته های فیزیکی را به دبیرخانه ارسال کردند.
وی با بیان اینکه از مجموع آثار دریافتی ۹۰ اثر به عنوان منتخب شناخته شده است، گفت: این همایش روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه در مجتمع آموزشی غیردولتی علم و زندگی شیراز برگزار می شود.
علی اکبری با بیان اینکه آثار منتخب در قالب سخنرانی علمی، نمایشگاه دست ساخته‌ها و اکران فیلم و انجام آزمایش، عرضه خواهد شد، گفت: در حاشیه این همایش مسابقه علمی نیز برگزار خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.