فراخوان همایش ادبی «العبد» در شهرستان فومن

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: دومین همایش ادبی «العبد» با موضوع عالم ربانی حضرت آیت الله بهجت فومنی ۱۱ اردیبهشت ماه امسال در شهرستان فومن برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، یوسف نیک انجام پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن با اشاره به اینکه امسال نیز همانند سال گذشته همایش ادبی «العبد» برگزار می‌شود، اظهار کرد: این همایش به منظور گرامیداشت یاد و خاطره فقیه عالیقدر و عالم ربانی حضرت آیت الله بهجت فومنی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش ساعت ۱۶ عصر روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه امسال در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری سید الشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با حضور فرزند ایشان برگزار می‌شود، گفت: شعرخوانی شاعران مطرح ملی و استانی در وصف این عالم ربانی بخشی از برنامه‌های این همایش است.

نیک انجام ادامه داد: یکی از اهداف این همایش تبیین شخصیت فردی و اجتماعی آیت الله بهجت فومنی به عنوان یکی از عالمان جهان اسلامی با زبان شعر است.

وی در ادامه همچنین به انتشار فراخوان جشنواره ملی طنز پهلوی ۳ نیز اشاره کرد و افزود: فراخوان سومین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر با عنوان «طنز پهلو ٣» از چهارم اردیبهشت ماه جاری منتشر شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه آثار ارسالی باید با موضوع ادبیات طنز و در سه بخش شعر و نثر و داستان کوتاه باشد، اظهار کرد: هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ٣ اثری که در جشنواره‌های دیگر شرکت نکرده باشد به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

وی مهلت ارسال آثار را تا ٣٠ خرداد ماه امسال عنوان و تصریح کرد: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه این جشنواره واقع در استان گیلان، شهرستان فومن، خیابان شهید بهشتی، مجتمع فرهنگی هنری سیدالشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امور هنری، و یا به نشانی الکترونیکی fuman@farhang.gov.ir و یا به شماره فاکس ٠١٣٣۴٧٣۶٣۶٧ ارسال کنند.

نیک انجام یاد آورشد: اختتامیه این جشنواره ۲۰ تیر ماه امسال با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری ملی و استانی برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.