فراخوان مسابقه کتابخوانی شهید مطهری

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتابخوانی شهید مطهری و بامحوریت کتاب «جاذبه و دافعه علی(ع)» توسط مرکز فرهنگی حضرت زهرا(س) مسجد سلمان فارسی-امام حسن مجتبی(ع) در دزفول برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه می‌توانند به پایگاه اینترنتی motahardez.ir مراجعه و برای دریافت و تهیه کتاب با ۲۰ درصد تخفیف با کتابفروشی وارثین به نشانی خیابان امام خمینی(ره) شمالی، نبش خیابان بوذر جمهری، روبه‌روی بانک کشاورزی شهرستان دزفول حضور پیدا کنند.

جوایز نفرات برتر به ترتیب ۱۰ میلیون، هفت میلیون و پنج میلیون ریال است و برای بیست نفر نیز جوایز نفیسی تدارک دیده شده است تا گامی در جهت مشارکت جوانان باشد.

این مسابقه توسط بسیج دانش‌آموزی، بسیج دانشجویی، معاونت فرهنگی شهرداری، کانون جلسات و مرکز فرهنگی حضرت زهرا(س) مسجد سلمان فارسی- امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دزفول برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان کسب اطلاعات بیشتر از مسابقه کتابخوانی شهید مطهری و بامحوریت کتاب «جاذبه و دافعه علی(ع)»  با شماره تماس ۰۹۱۶ ۶۴۶۵۶۷۴ تماس و یا پیام ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.