فراخوان مسابقه «مقالات علوم قرآنی» منتشر شد

0
به گزارش «فارسی مچ»، به‌ منظور ارتقاء سطح علمی و پژوهشی مخاطبین تحت حمایت، کارکنان و خانواده‌های آنان مسابقه مقاله‌نویسی قرآن‌کریم با هدف پرورش روحیه تحقیق، تفکر، تدبر و تعقل در قرآن در چهار محور و ۲۳ موضوع برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمدولی حیدروند، قائم‌مقام کمیته امداد استان لرستان، در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از برگزاری مسابقه مقالات علوم قرآنی در این نهاد خبر داد و افزود: توسعه فرهنگ قرآنی در برنامه‌ها و فعالیت‌های این نهاد و ضرورت بهره‌مندی از راهکارهای کاربردی و علمی در پرورش مددجویان، کارکنان و خانواده‌های آنان از برنامه‌های ارتقای دانش فرهنگی کمیته امداد است.
وی به نحوه و زمان شرکت در مسابقه مقاله‌نویسی اشاره کرد و افزود: مخاطبین تحت حمایت بدون محدودیت، کارکنان و خانواده‌های کارکنان از یکم اردیبهشت تا یکم تیرماه سال‌جاری می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد سراسر استان بخش فرهنگی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
حیدروند هدف از برگزاری مسابقات قرآنی را پرورش روحیه تحقیق، تفکر، تدبر و تعقل در قرآن و ترویج سبک زندگی قرآنی ذکر کرد و گفت: تاسی به قرآن و سیره ائمه اطهار(س) مناسبت‌ترین روش خدمت به مردم است و راه موفقیت را هموار می‌کند.
قائم‌مقام کمیته امداد لرستان به محورهای برگزاری مسابقه قرآنی اشاره کرد و افزود: محور اصلی مقالات، قرآن و خانواده، قرآن و اجتماع، قرآن و سبک زندگی، قرآن و معیشت با ۲۳ موضوع در مرحله استانی برگزار و نفرات برتر هر موضوع به مرحله کشوری راه می‌یابند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.