فراخوان عکاسی پرتره Taylor Wessing

0

به گزارش «فارسی مچ»، جایزه عکاسی پرتره Taylor Wessing توسط گالری ملی پرتره در لندن برگزار می شود و برای نمایش تنوع سبک های عکاسی ارائه شده توسط طیف وسیعی از عکاسان درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در این رقابت عکسی مورد نظر است که در آن پرتره مردم با تاکید بر هویت آنها به عنوان یک فرد ثبت شود. هر هنرمند می تواند تا شش عکس شخصی یا پرتره در یک سری ارائه کند. عکس ها می توانند سیاه و سفید و یا رنگی باشند.
تمام تصاویر توسط یک هیئت داوران مورد بررسی قرار می گیرند و کسانی که در این دوره موفق شوند، دعوت خواهند شد تا کار خود را به محل برگزاری مسابقه در لندن برای مرحله نهایی قضاوت حضوری ارائه دهند.
عکاسان انتخاب شده برای نمایشگاه باید به گالری یک فایل TIFF از عکس خود برای استفاده در کاتالوگ و کمپین بازاریابی نمایشگاه ارائه کنند. این فایل حداقل باید ۳۵۰dpi ، ۴۸۰۰ پیکسل در کوتاهترین قسمت باشد.

جایزه:
برنده رقابت ۱۵هزار پوند دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، قضات، به واسطه اختیارات خود، جایزه نقدی را به یک یا چند عکاس مجرب اختصاص می دهند.

هزینه ورود ۳۰ GBP (تقریبا ۳۹ دلار) برای هر عکس وارد شده است.

مهلت ثبت نام: ۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۱ خرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.