فراخوان طراحی نماد یونیورسیاد ۲۰۲۱

0

به گزارش «فارسی مچ»، کمیته برگزاری سی و یکمین دوره یونیورسیاد (بازی های ورزشی تابستانی دانشجویان جهان در سال ۲۰۲۱) از علاقمندان برای طراحی مسکات (عروسک بازی ها)، نماد و شعار این دوره از مسابقات دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، شهر چانگدن چین میزبان سی و یکمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان است.
تیم برگزار کننده رقابت ها از علاقه مندان در کشورهای جهان دعوت کرده تا مسکات (عروسک بازی ها)، نماد و شعار این دوره از بازی ها را طراحی کرده و در وب سایت ثبت کنند.
مسکات، نماد و شعار بازی ها باید مطابق با ارزش های یونیورسیاد سال ۲۰۲۱ که شامل حیات، محیط زیست (GREEN)، فراست و ذکاوت ( INTELLIGENCE )، سرزندگی و شور (VITALITY) و اشتراک (SHRING) باشد.
مهلت آثار منتخب در ماه آگوست (مرداد و شهریور) و برنده شعار مبلغ ۱۰ هزار یوآن، برنده نماد و مسکات مبلغ ۱۰۰ هزار یوآن در مجموع برابر ۱۳هزار یورو دریافت خواهند کرد.
پیش از این در یونیورسیاد سال ۱۳۸۸ بلگراد «مجتبی علیزاده» از ایران برنده جایزه ۲۵۰۰ یورویی فیزو (فدراسیون جهانی دانشجویان) برای ارائه پوستر این رقابت ها شده بود که ضمن دریافت جایزه به عنوان مهمان به این رویداد دعوت شد و به مدت دو هفته از رقابت های این رویداد المپیکی دانشجویی دیدن کرد.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه طراحی می توانند آثار خود را حداکثر تا ۱۹ می برابر با ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برای شعار، ۱۳ ژوئن برابر با ۲۳ خرداد برای نماد و مسکات به برگزار کنندگان یونیورسیاد چین ارایه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.