فراخوان شرکت در پنجمین دوره دریافت نشان ملی مرغوبیت آثار صنایع دستی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان شرکت در پنجمین دوره دریافت نشان ملی مرغوبیت آثار صنایع دستی استان اصفهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان گفت: هنرمندان ، صنعتگران و دانشجویان کشور می توانند تا نیمه تیر آثار خود را به این معاونت در خیابان ۲۲ بهمن ، مجموعه اداری امیرکبیر، ساختمان  میراث فرهنگی استان تحویل دهند.

جعفرجعفر صالحی افزود: مرغوبیت، اصالت، نوآوری، قابلیت بازاریابی و عرضه در بازار و دو پیش شرط احترام به ارزش‎های محیط زیست در بکارگیری مواد و تکنیک‌های تولید و مسئولیت اجتماعی تولیدکننده از معیارهای اصلی ارزیابی برای انتخاب آثار است.

وی تاکید کرد هنرمندان علاقمند به شرکت در جشنواره نشان ملی مرغوبیت برای خلق و تولید آثار هنری خود معیارها و پیش شرط لازم را رعایت کرده تا با بهره‌مندی از امکان فروش بهتر آثار، بتوانند از تسهیلات مرتبط استفاده کنند.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری استان اصفهان گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ها و تکمیل مدارک می توانند به پایگاه اینترنتی www.handicrafts.isfahancht.ir  مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.