فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی

0
به گزارش «فارسی مچ»، دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» باهدف انعکاس ازدواج آسان در بین جوانان ایران با توجه به موقعیت های اقتصادی، اجتماعی و مذهبی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» امروز (۱۸ اردیبهشت) باهدف انعکاس ازدواج آسان در بین جوانان ایران با توجه به موقعیت های اقتصادی، اجتماعی و مذهبی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار می شود.

ازدواج آسان، سالم و پایدار، ازدواج و معلولیت، خانواده و فضای مجازی، خانواده و آسیب های اجتماعی، ازدواج و موانع، ازدواج و اعتیاد، ازدواج و الگوها، ازدواج و حقوق شهروندی، ازدواج اینترنتی، ازدواج و حمایت از کالای ایرانی (تولید کالای ایرانی، افزایش اشتغال و)، اشتغال جوانان در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی و موضوع آزاد در راستای جوانان از موضوعات دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» است.

انعکاس ازدواج آسان در بین جوانان ایران با توجه به موقعیت های اقتصادی، اجتماعی و مذهبی، ایجاد حس رقابت و تقویت ابتکار و خلاقیت در میان شرکت کنندگان، حساس نمودن افکار عمومی و خانواده ها نسبت به مسئله ازدواج جوانان، گسترش فعالیت فرهنگی مرتبط با موضوع ازدواج جوانان در جامعه، معرفی و ایجاد الگو مناسب برای جوانان در امر ازدواج، حساس نمودن نگاه جامعه به حقوق معلولین از جمله اهداف برگزاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» است.

توسعه و ترویج فرهنگ نگاه جامعه نسبت به ازدواج آسان جوانان، فراهم نمودن فضایی برای دیده شدن هر چه با کیفیت فیلمسازان جوان (آماتور و حرفه ای)، ایجاد فضایی مناسب برای فیلمسازان جوان، شناسایی ایده هایی جدید در این زمینه، سبک زندگی اسلامی در بین ازدواج جوانان، ترغیب زوجین به استفاده و حمایت از کالای ایرانی و آشنایی خانواده و زوجین با کالای ایرانی از دیگر اهداف برگزاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «تدبیر زندگی» است.

آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ خرداد سال جاری عنوان شده است و زمان برگزاری جشنواره ۲۶ الی ۲۸ مرداد معین شده است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۲۶۳۳۵۲۷۹۳۹ تماس بگیرند و یا به آدرس اینترنتی festivalfilmtadbir.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.