فراخوان دومین جشنواره ملی سرود رضوی در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دومین جشنواره ملی سرود رضوی با هدف اشاعه و گسترش فرهنگ غنی رضوی با تاکید بر اصول و ارزش‌های خاندان عصمت و طهارت (علیه السلام) امروز (۱۶ اردیبهشت) در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دومین جشنواره ملی سرود رضوی به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) و حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و همزمان با دهه کرامت برگزار می شود.

تولید و نشر آثار غنی در حوزه فرهنگ و کرامت رضوی و توجه به جایگاه معنوی امام رضا (علیه السلام) و حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)، ایجاد رقابت سالم به منظور کشف و شناسایی استعدادهای برتر فعالان سرود در حوزه معارف اسلامی در کشور و ترغیب و تشویق مربیان و هنرمندان فعال این عرصه برای تولید آثار فاخر سرود از اهداف دومین جشنواره ملی سرود رضوی است.

شرکت کنندگان در بخش اصلی باید به موضوعات شخصیت و سیره الهی حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام)، حضرت امام رضا (علیه السلام)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (علیه السلام) بپردازند.

نماز، گام دوم انقلاب با محوریت فرمایشات و پیام مقام معظم رهبری، فرهنگ ایثار و شهادت و رونق تولید با نگاهی به حمایت از کالای ایرانی و الگوی مصرف ایرانی اسلامی از موضوعات بخش ویژه دومین جشنواره ملی سرود رضوی است.

آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۸ خرداد سال جاری می‌باشد و علاقه مندان باید با مراجعه به پرتال جشنواره به آدرس shamstoos.ir در دومین جشنواره ملی سرود رضوی ثبت نام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.