فراخوان جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان شرکت در پانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان منتشر  شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،فن آفرینان برای شرکت در بخش مسابقه ای این دوره از جشنواره تا پایان تیر دارند با ارائه ویدیویی پنج دقیقه ای دراین فراخوان شرکت کنند.

در کارگروه مسابقه ای طراحان کسب وکار جشنواره پانزدهم با نگاه ویژه به جوانان خلاق دارای ایده های نو وتجاری سازی دستاوردهای پژوهشی دانشگاهی پرداخته و تلاش می شود ایده های نو با قابلیت تجاری سازی پذیرش وارزیابی شود.

در بخش جوان از متولدان ۷۴ به بعد   هم با شعار “یک ایده خوب، یک تیم خوب” فضایی مناسب برای رقابت جوانان برنامه ریزی شده است

در بخش دانشجویی این رویداد بزرگ علمی نیز با شعار “از پایان‌نامه به کسب و کار” با هدف تسهیل و تشویق دانشجویان به تجاری‌ سازی دستاوردهای پژوهشی برنامه‌ ریزی شده است و شامل شرکت ‌کنندگانی می ­شود که یکی از دستاوردهای پژوهشی خود در دانشگاه‌­ها را با دریافت مجوز از دانشگاه مربوطه تبدیل به طرح کسب و کار کنند.

شرکت کنندگانی که  شرایط بخش های جوان و دانشجویی را ندارند می  توانند در  بخش آزاد این جشنواره هم  با شعار “حل مسایل اساسی و چالش‌های کشور” شرکت کنند. اضافه شدن جایزه فن آوری صنعت ساز دکتر محمود شیخ زین‌ الدین در کارگروه مسابقه ای فن‌ آفرینان از دیگر تغییرات جشنواره پانزدهم  است.

سه شرط اصلی شرکت‌ها برای حضور در این بخش، نوآوری و فناوری در تولید محصول یا ارائه خدمت، عرضه محصول یا خدمت به بازار و تولید ثروت با حداقل ۵۱ درصد سهام متعلق به بخش خصوصی است.

همچنین علاقمندان به حضور در بخش نمایشگاهی و رویدادهای جانبی می توانند پس از مشخص شدن جزییات از طریق سایت جشنواره به نشانیshtf.ir  که متعاقبا اعلام خواهد شد اقدام به ثبت‌­نام کنند.

پانزدهمین جشنواره ملی فن ‌آفرینی شیخ بهایی، ۲۹ و ۳۰ آبان امسال همزمان با هفته جهانی کارآفرینی برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.