فراخوان جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی

0

به گزارش «فارسی مچ»، پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) در سطح ملی و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاورد‌های کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی و با شعار «حمایت از تولید ملی» برگزار می شود که پنجمین فراخوان آن منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بر اساس این گزارش، جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می‌شود.

بخش مسابقه شامل ۲ گروه آزاد و دانشجویی برگزار است و همه آثار تولیدی در چارچوب محورها و موضوعات مدنظر جشنواره و در قالب‌های مستند، پویانمایی، گرافیک متحرک، فیلم‌های تبلیغاتی، مجموعه‌های مستند تلویزیونی و عکس می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

گروه آزاد شامل نیز شامل فیلم‌های مستند، فیلم‌های پویانمایی و گرافیک متحرک، فیلم‌های تبلیغاتی (شامل آنونس، تیزر و نماهنگ)، مجموعه‌های مستند تلویزیونی در مورد صنعت و فناوری، بخش‌های موضوعی ویژه، عکس صنعتی (تک عکس، مجموعه) و عکس تبلیغاتی (تک عکس، مجموعه) است.

همچنین در گروه دانشجویی، متقاضیان می‌توانند علاوه بر ۷ مورد فوق‌ در بخش مسابقه دانشجویی نیز به رقابت بپردازند که توضیحات بیشتر برای شرکت در آن در بخش مقررات فراخوان جشنواره آمده است.

جوایز هر یک از بخش های جشنواره به برگزیدگان تعلق می گیرد. همچنین نشان جشنواره به بهترین فیلم با موضوع حمایت از تولید ملی  از سوی دبیر جشنواره اهدا می شود.

همچنین بخش جنبی جشنواره نیز شامل دو بخش بین الملل و ویژه است.

دبیرخانه جشنواره در طول سال و در ایام برگزاری جشنواره  ویژه‌برنامه‌هایی نیز برای شرکت‌کنندگان جشنواره و علاقه‌مندان به سینمای مستند تدارک دیده است که تعدادی از آنها همچون بازدید هنرمندان و مستندسازان از مراکز و مجتمع های صنعتی و فناوری در حال انجام است و سایر موارد نیز متعاقباً اعلام می شود.

شروع ثبت‌نام در این رویداد از ۲۰ فروردین ماه ۹۸ آغاز شده و ۳۰ تیر ماه سال جاری این مهلت به اتمام می رسد. همچنین ۱۵ شهریور ماه سال ۹۸ آثار راه یافته به بخش مسابقه اعلام می شود.

پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) ۱۵ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ به مدت سه روز با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.