فراخوان جشنواره «برترین یادواره شهدای استان زنجان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، موسسه فرهنگی معبر آسمانی نور با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان فراخوان جشنواره برترین یادواره شهدای استان زنجان را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جشنواره برترین یادواره شهدای استان زنجان با هدف شناسایی و معرفی چهره های موفق اجرایی یادواره ها، به اشتراک گذاشتن دستاوردها و آثار یادواره ای، ارج نهادن و تجلیل از خادمین برگزار کننده یادواره شهدا در شهرها و روستاها و استفاده از استعدادها، ظرفیت ها و معرفی ایده های خلاق و برتر ایثار و شهادت اجرا می شود.

این جشنواره که موسسه فرهنگی معبرآسمانی نور اجرای آن برعهده دارد در بخش های هنرهای نمایشی،هنرهای تجسمی و سنتی، موسیقی و سرود، فیلم، فضای مجازی و بخش ویژه اجرا می شود.

در بخش هنرهای نمایشی محورهای تئاتر صحنه ای و نمایشنامه در بخش هنرهای تجسمی وسنتی محورهای فضاسازی، دکور، عکس نقاشی، طراحی جلد پوستر و خوشنویسی، در بخش موسیقی و سرود محورهای موسیقی با کلام، تواشیح، مدیحه سرایی و سرود، در بخش فیلم محورهای مستند داستانی، انیمیشن، نماهنگ، تیزر، فوتوکلیپ، موشن گرافیک، فیلمنامه در بخش فضای مجازی محورهای اپلیکیشن، وبلاگ و صفحات اجتماعی و در بخش ویژه محورهای محرومیت زدایی و فعالیت شهدا اعلام شده است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۳۱ خرداد امسال اعلام شده است و علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس پستی زنجان، وحیدیه، خیابان سوم شعبان، ۱۲ متری دوم غربی، پلاک ۷۱ و کدپستی ۴۵۱۵۸۶۴۵۴۳ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۹۲۴۱۳۱۸۵ تماس حاصل کنند.

این جشنواره با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مصدی و سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان اجرا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.