فراخوان جشنواره «برترین یادواره شهدای استان زنجان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، موسسه فرهنگی معبر آسمانی نور با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان فراخوان جشنواره برترین یادواره شهدای استان زنجان را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جشنواره برترین یادواره شهدای استان زنجان با هدف شناسایی و معرفی چهره های موفق اجرایی یادواره ها، به اشتراک گذاشتن دستاوردها و آثار یادواره ای، ارج نهادن و تجلیل از خادمین برگزار کننده یادواره شهدا در شهرها و روستاها و استفاده از استعدادها، ظرفیت ها و معرفی ایده های خلاق و برتر ایثار و شهادت اجرا می شود.

این جشنواره که موسسه فرهنگی معبرآسمانی نور اجرای آن برعهده دارد در بخش های هنرهای نمایشی،هنرهای تجسمی و سنتی، موسیقی و سرود، فیلم، فضای مجازی و بخش ویژه اجرا می شود.

در بخش هنرهای نمایشی محورهای تئاتر صحنه ای و نمایشنامه در بخش هنرهای تجسمی وسنتی محورهای فضاسازی، دکور، عکس نقاشی، طراحی جلد پوستر و خوشنویسی، در بخش موسیقی و سرود محورهای موسیقی با کلام، تواشیح، مدیحه سرایی و سرود، در بخش فیلم محورهای مستند داستانی، انیمیشن، نماهنگ، تیزر، فوتوکلیپ، موشن گرافیک، فیلمنامه در بخش فضای مجازی محورهای اپلیکیشن، وبلاگ و صفحات اجتماعی و در بخش ویژه محورهای محرومیت زدایی و فعالیت شهدا اعلام شده است.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۳۱ خرداد امسال اعلام شده است و علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس پستی زنجان، وحیدیه، خیابان سوم شعبان، ۱۲ متری دوم غربی، پلاک ۷۱ و کدپستی ۴۵۱۵۸۶۴۵۴۳ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۹۲۴۱۳۱۸۵ تماس حاصل کنند.

این جشنواره با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مصدی و سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان اجرا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.