فراخوان ثبت نام جوانان ایده‌پرداز در زنجان‌

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان زنجان گفت: ما در استان یک فراخوان دادیم، که جوانان دارای ایده در ۷ حوزه ایده‌های خود را بدهند، که تا به امروز، حدود ۵۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، خدابخش مرادی نافچی ‌در همایش کارآفرینی در حوزه سلامت اظهار داشت: هفته آینده همه ۵۰۰ نفر دعوت می‌شود و از حوزه‌های مختلف، به انتخاب خود جوانان، هفت نفر را انتخاب می‌شود که در یک حوزه دارای ایده و مدل باشند.

وی تاکید کرد: بازتاب حضور این جوانان در نظام اداری، اجرایی و تصمیم گیری استان یقینا احساس خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه مدیریت عالی استان، سه محور را در دستور کار قرار داده است، عنوان کرد: موضوع اول مسئله شناسی است، استان به اقتضای موقعیت جغرافیایی، فرهنگی و اجتماعی با مسائلی در حوزه‌های مختلف مواجه است، اگر مسئله شناسی نکنیم جهت گیری مدیریت به سمت روزمرگی می‌رود.

وی با اشاره به اینکه دومین محور اولویت بندی مسائل است، بیان کرد: محور سوم تدوین برنامه‌های عملیاتی است که برای آن توجه به حوزه فناوری و توجه و حمایت از برنامه‌های نوآورانه و عالمانه در راستای حل مسائل و توجه به جوانان است.

مرادی بیان کرد: مبانی اساسی توسعه در استان و کشور یقینا دانش، خلاقیت و نوآوری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان افزود: همانطور که یکی از محورها و مبانی توسعه هم انسان است، طبیعتا تمامی تلاش‌ها، تدابیر و نوآوری‌هایی که توسط جوانان در حوزه‌های مختلف انجام می‌شود، اعتلا و پویایی این کشور و این استان است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.