فراخوان ایده های اقتصادی برای بهبود خدمات شهری تهران

0

به گزارش «فارسی مچ»، پیش رویداد فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران به منظور حل چالش ها و بهبود خدمات شهری، چهارم خرداد ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پیش رویداد فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران (فراخوان تهران ۲۰) توسط سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران و با همکاری کانون همگرایی رویکردهای بین‌المللی امیرکبیر (کهربا) در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
این رویداد با هدف مشارکت در توسعه کسب و کار و ایده نوآورانه و اقتصادی شهر تهران برگزار می شود.
سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران به عنوان متولی مدیریت سرمایه گذاری و افزایش مشارکت شهروندان در طرح های توسعه شهری، عمرانی و خدماتی شهر تهران، از کلیه صاحبان ایده و طرح های نوآورانه برای شرکت در نخستین فراخوان عمومی با ایده های اقتصادی سرمایه گذاری در شهر تهران دعوت کرد.
سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران در این فراخوان عمومی در نظر دارد از ظرفیت‌های نوآورانه استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور حل چالش‌ها و بهبود خدمات شهری در راستای ارتقاء کیفیت خدمات به شهروندان بهره‌برداری کند.
معرفی طرح‌های برتر به شبکه سرمایه گذاران، تسهیل فرآیندهای ارزیابی و اجرای ایده‌های منتخب، زمینه‌سازی برای اجرای پایلوت طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه اقتصادی برتر و اهدای جوایز نقدی به برترین ایده‌ها و طرح‌ها و حمایت از ایده در قالب پیش شتاب دهی، بخشی از مزایای مشارکت در این برنامه است.
در این نشست مهدی منبتی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های مردمی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران و محمد ناطقی، مدیر فراخوان تهران ۲۰ به ارائه جزئیات برنامه اقدام می کنند. آدرس اینترنتی https://evnd.co/zRXGd برای حضور در این رویداد رایگان معرفی شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.