فراخوان اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی(هنبو)

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی دلیجان(هنبو) تئاتر خیابانی و دیگر گونه های اجرایی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اولین جشنواره استانی تئاتر خیابانی با موضوع آزاد و محورهای دفاع مقدس، حمایت از کاتلای ایرانی و رونق تولید، ترویج نشاط اجتماعی روحیه امیدواری و سلامت، موضوعات شهروندی و معضلات شهری محیط زیست، منابع طبیعی و ثروت های ملی با نگاه ویژه به غار نخجیر دلیجان و سد ۱۵ خرداد و بازار تاریخی نراق، آگاهی بخشی و دانش افزتیی درباره آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد وبیکاری، طلاق و تلاش در پیشگیری از این آسیب ها با نگاه ویژه به آسیب های فضای مجازی برگزار می شود.

مسابقه تئاتر خیابانی، دیگر گونه های اجرایی مانند تئاتر محیطی، تئاتر شورایی، تئاتر کاربردی، هنرهای اجرایی بینارشته ای، کارگاه آموزشی نمایشنامه نویسی با هدف ارتقای بنیه علمی این حوزه با ظرفیت ۱۰ نفر از شرکت کنندگان با درنظر گرفتن سوابق ورزمه کاری از بخش های این جشنواره است.

در این فراخوان مهلت ارسال فرم تقاضا تا ۲۳ خرداد،‌ مهلت ثبت نام در کارگاه آموزشی و اعلام نمایش های پذیرفته شده تا ۳۰خرداد و زمان برگزاری جشنواره ۴ تا ۶ خرداد ماه سال جاری اعلام شده است.

این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی، کانون تئاتر خیابانی، شهردای دلیجان و نراق برگزار می شود.

هنبو در زبان محلی دلیجان، یعنی خبر و داد و قال کردن در کوچه و خیابان که این معناارتباط نزدیکی به تئاتر خیابانی دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.