فراخوان ارسال مقاله به همایش اختلالات جسمی کودکان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ارسال مقاله به نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علیرضا انوری رییس همایش ملی اختلالات شایع جسمی با اشاره به انتشار فراخوان ارسال مقاله به نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال اصل آثار خود تا ۲۰ مرداد به نشانی http://www.azadmed.ir مراجعه کنند.

وی ادامه داد: محور‌های همایش شامل اختلالات جسمی کودکان مسائل اجتماعی مؤثر بر کودکان، کودکان و سوء رفتار، کودکان و فضای مجازی و رسانه‌های جمعی، کودکان و طلاق والدین، حقوق کودک از منظر اسلام و قانون اساسی، اختلالات تکاملی دوران کودکی و اختلالات روانشناختی کودکان است.

علیرضا انوری تصریح کرد: آموزش و پرورش در کودکان، تکنیک‌های ارتباط با کودک، نحوه آموزش صحیح مسائل اخلاقی به کودک، کودکان و کلاس‌های غیردرسی، اختلالات شناختی کودکان و سیاست‌های تامین مالی سلامت کودکان از دیگر محور‌های این همایش است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد بیان کرد: از اهداف برگزاری این همایش آشنایی با رویکرد‌های علمی و تربیتی همسو با رشد تکنولوژی و به کارگیری این رویکرد‌ها در امر تربیت کودکان، آشنایی دانشگاهیان و عموم مردم با بیماری‌های شایع دوران کودکی و مداخلات درمانی جدید و آشنایی با اختلالات دوران کودکی و ارائه راهکار‌هایی برای رفع آن است.

نخستین همایش ملی اختلالات شایع جسمی، روانی و رفتاری کودکان و اثرات آن بر جامعه ۲۱ شهریور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.