ششمین دوره جشنواره ملی و سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی «صلح و دوستی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، شرایط ارائه آثار ششمین دوره جشنواره ملی و سومین جشنواره بین‌المللی نقاشی «صلح و دوستی» از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب فراخوان این رویداد هنری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موضوع اصلی جشنواره «صلح و دوستی» برای شرکت کنندگان ۴ تا ۱۲ سال تعیین شده است و نقاشی‌ها باید حتی‌المقدور در کاغذ A4 کشیده شود.
شرکت کنندگان باید مشخصات خود؛ شامل نام و نام خانوادگی، سن (روز، ماه و سال)، جنسیت، نشانی کامل و تلفن همراه خود را نیز یادداشت کنند.
اداره‌های کل استانی کانون می‌توانند بخش تکمیل اطلاعات را به صورت چاپ شده در اختیار کودکان قرار دهند. نقاشی‌هایی که اطلاعات کامل نداشته باشند در ارزیابی شرکت داده نخواهند شد.
دبیرخانه این مسابقه در سمنان قرار دارد و نقاشی‌ها باید حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ به این دبیرخانه واقع در سمنان، بلوار هلال‌احمر، ابتدای ۲۰ متری وحدت، جمعیت هلال‌احمر استان سمنان ارسال و از طریق شماره تماس ۳-۰۲۳۳۳۴۵۸۲۸۱ اطلاعات لازم کسب شود.

بر همین اساس آثار ارسالی خارج از محدوده زمانی تعیین شده، در جشنواره شرکت داده نخواهد شد. از آثار برتر جشنواره، در مراسمی تجلیل خواهد شد. همچنین آثار برتر در کتاب جشنواره چاپ می‌شود. کانون پرورش فکری و هنری کودکان و نوجوانان و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش، در برگزاری این رویداد هنری مشارکت می‌کنند.

** کاروان پیک امید وارد مناطق سیل‌زده لرستان شد
تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان «پیک امید» برای امدادرسانی فرهنگی به کودکان مناطق سیل‌زده روز دهم اردیبهشت وارد استان لرستان شد.
در طرح امداد فرهنگی کانون مربیانی از استان‌های مختلف کشور به همراه گروه‌های داوطلب تئاتر از انجمن نمایش کانون و گروه‌های هنری استان لرستان حضور دارند.
تماشاخانه سیار و کاروان امداد فرهنگی کانون از صبح روز ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر سیل‌زده «دوره چگنی» و روستاهای بخش شاهیوند اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ‌هنری برای خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان را آغاز کرده‌اند و در نوبت صبح روز ۱۲ اردیبهشت به میان کودکان و نوجوانان شهر کوهدشت می‌رود و در نوبت عصر مهمان بچه‌های شهرستان رومشکان می‌شود.
همچنین کاروان امداد فرهنگی کانون روز جمعه ۱۳ اردیبهشت در شهر سیل‌زده معمولان و روستاهای اطراف آن به اجرای برنامه می‌پردازد و پس از آن روزهای ۱۴ و۱۵ اردیبهشت کودکان، نوجوانان و خانواده‌های سیل‌زده‌ شهرستان پلدختر و روستاهای توابع میزبان پیک امید خواهند بود.
گفتنی‌است در طرح امداد فرهنگی پیک امید کانون علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی‌هنری، بسته‌های فرهنگی را که از سوی کانون پرورش فکری، انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان و شورای نظارت بر اسباب‌بازی آماده شده است نیز به کودکان سیل‌زده اهدا می‌کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.