انتشار فراخوان شرکت در جشنواره «ایمنی، بهداشت و محیط زیست»

0
به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره فرهنگی هنری «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» توسط اداره‌کل بهداشت و درمان و اداره‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به منظور بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی دانشجویان در راستای ترویج فرهنگ سلامت و ایمنی، جشنواره فرهنگی هنری «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» توسط اداره‌کل بهداشت و درمان و اداره‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
محور‌های این جشنواره به شرح زیر است:
• ایمنی و بهداشت آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها
• ایمنی و بهداشت خوابگاه‌های دانشجویی
• ایمنی و بهداشت بوفه‌ها و رستوران‌ها
• ایمنی و بهداشت اردو‌ها و سفر‌های دانشگاهی
• حفظ محیط زیست و دانشگاه سبز
دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران (دانشگاه‌های منطقه یک وابسته به وزارت علوم) می‌توانند آثار هنری خود را در قالب‌های عکس، فیلم کوتاه، طراحی و نقاشی، تا ۳ خرداد ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران و یا نشانی الکترونیک hsefestival@ut.ac.ir ارسال کنند.
این جشنواره از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ خرداد سال جاری در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود و در آیین اختتامیه از برگزیدگان با اعطای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدایای نقدی تقدیر خواهد شد.
گفتنی است؛ ایمنی و بهداشت آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها، خوابگاه‌های دانشجویی و بوفه‌ها و رستوران‌ها از جمله موضوعات حائز اهمیت در این راستا محسوب می‌شوند.
امید است پرداختن به سلامت، ایمنی و محیط زیست در دانشگاه‌ها از دریچه نگاه هنر بستری مناسب برای ارتقای سطح سلامت دانشگاهیان و بهبود شاخص‌های ایمنی و زیست محیطی در دانشگاه‌ها فراهم کند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه http://cultural.ut.ac.ir مراجعه کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.