انتشار فراخوان شرکت در جشنواره «ایمنی، بهداشت و محیط زیست»

0
به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره فرهنگی هنری «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» توسط اداره‌کل بهداشت و درمان و اداره‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ به منظور بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی دانشجویان در راستای ترویج فرهنگ سلامت و ایمنی، جشنواره فرهنگی هنری «ایمنی، بهداشت و محیط زیست» توسط اداره‌کل بهداشت و درمان و اداره‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، خرداد ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.
محور‌های این جشنواره به شرح زیر است:
• ایمنی و بهداشت آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها
• ایمنی و بهداشت خوابگاه‌های دانشجویی
• ایمنی و بهداشت بوفه‌ها و رستوران‌ها
• ایمنی و بهداشت اردو‌ها و سفر‌های دانشگاهی
• حفظ محیط زیست و دانشگاه سبز
دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران (دانشگاه‌های منطقه یک وابسته به وزارت علوم) می‌توانند آثار هنری خود را در قالب‌های عکس، فیلم کوتاه، طراحی و نقاشی، تا ۳ خرداد ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره کل بهداشت و درمان دانشگاه تهران و یا نشانی الکترونیک hsefestival@ut.ac.ir ارسال کنند.
این جشنواره از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ خرداد سال جاری در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود و در آیین اختتامیه از برگزیدگان با اعطای لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدایای نقدی تقدیر خواهد شد.
گفتنی است؛ ایمنی و بهداشت آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها، خوابگاه‌های دانشجویی و بوفه‌ها و رستوران‌ها از جمله موضوعات حائز اهمیت در این راستا محسوب می‌شوند.
امید است پرداختن به سلامت، ایمنی و محیط زیست در دانشگاه‌ها از دریچه نگاه هنر بستری مناسب برای ارتقای سطح سلامت دانشگاهیان و بهبود شاخص‌های ایمنی و زیست محیطی در دانشگاه‌ها فراهم کند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه http://cultural.ut.ac.ir مراجعه کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.