انتشار فراخوان سی و یکمین جشنواره تئاتر در همدان

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از انتشار فراخوان سی ویکمین جشنواره تئاتر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی مرادی نور، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: سی ویکمین دوره جشنواره تئاتر استان همدان از اول تا پنجم شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اداره با همکاری انجمن هنر‌های نمایشی استان، با هدف کشف و شکوفایی استعداد‌های جوان از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان این دوره از جشنواره را برگزار می‌کند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه گروه‌های نمایشی متقاضی حضور در جشنواره تا پیش از مرحله ارزیابی و انتخاب آثار باید اجرای عمومی خود را پشت سر گذاشته باشند، گفت: سرپرست گروه باید ضمن ارائه تأییدیه و پروانه اجرا، درخواست خود را حداکثر تا ١٠ مردادماه به انجمن هنر‌های نمایشی یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مربوطه ارائه کند.

مرادی نور درج خبر اجرای عمومی در درگاه تئاتر استان همدان را یکی از شروط لازم برای حضور در مرحله ارزیابی و انتخاب آثار برای شرکت در سی ویکمین جشنواره تئاتر استان همدان اعلام کرد و گفت: از ١۵ تا ٢٠ مرداد هیئت انتخاب به ارزیابی آثار پرداخته و پس از جمع بندی نهایی، آثار راه یافته به جشنواره در روز ٢۵ مرداد معرفی خواهند شد.

وی از انتخاب ۲ اثر برای معرفی به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر برای ارزیابی خبر داد و گفت: امسال بخش مرور نیز در کنار بخش اصلی و رقابتی به جشنواره اضافه شده است و یک نمایش از آثار هنرمندان پیشکسوت اجرا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.