انتشار فراخوان سی و یکمین جشنواره تئاتر در همدان

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از انتشار فراخوان سی ویکمین جشنواره تئاتر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی مرادی نور، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: سی ویکمین دوره جشنواره تئاتر استان همدان از اول تا پنجم شهریورماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: این اداره با همکاری انجمن هنر‌های نمایشی استان، با هدف کشف و شکوفایی استعداد‌های جوان از تجربیات ارزشمند پیشکسوتان این دوره از جشنواره را برگزار می‌کند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه گروه‌های نمایشی متقاضی حضور در جشنواره تا پیش از مرحله ارزیابی و انتخاب آثار باید اجرای عمومی خود را پشت سر گذاشته باشند، گفت: سرپرست گروه باید ضمن ارائه تأییدیه و پروانه اجرا، درخواست خود را حداکثر تا ١٠ مردادماه به انجمن هنر‌های نمایشی یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مربوطه ارائه کند.

مرادی نور درج خبر اجرای عمومی در درگاه تئاتر استان همدان را یکی از شروط لازم برای حضور در مرحله ارزیابی و انتخاب آثار برای شرکت در سی ویکمین جشنواره تئاتر استان همدان اعلام کرد و گفت: از ١۵ تا ٢٠ مرداد هیئت انتخاب به ارزیابی آثار پرداخته و پس از جمع بندی نهایی، آثار راه یافته به جشنواره در روز ٢۵ مرداد معرفی خواهند شد.

وی از انتخاب ۲ اثر برای معرفی به دبیرخانه جشنواره بین المللی فجر برای ارزیابی خبر داد و گفت: امسال بخش مرور نیز در کنار بخش اصلی و رقابتی به جشنواره اضافه شده است و یک نمایش از آثار هنرمندان پیشکسوت اجرا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.