انتشار فراخوان دیوارنگاری «یادمان قدس»

0

به گزارش «فارسی مچ»، سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی مدافع فلسطین، به منظور تجلیل و پاسداشت جایگاه و اهمیت شهر «بیت المقدس» و « حرم قدس شریف» در فرهنگ اسلامی فراخوان دیوارنگاری «یادمان قدس » را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این طرح با همکاری اتحادیه بین المللی سازمان های غیردولتی مدافع فلسطین و با هدف تجلیل و پاسداشت جایگاه و اهمیت شهر «بیت المقدس» و « حرم قدس شریف» در فرهنگ اسلامی و «روز قدس» که روز بیداری مسلمانان و اتحاد آنها در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان است، ارائه خواهد شد.
براین اساس هنرمندان نقاش، تصویرگر، طراح گرافیک، مجسمه ساز، شهرساز و سایر گرایش های هنری مرتبط می توانند از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه با ارائه حداکثر ۳ طرح با فرم چیدمان مشخص شده با اندازه ۷۰×۵۰ و با رعایت ارتباط موضوعی و مضمونی ایده و طرح خود با مفاهیم مقاومت، ایثار و شهادت و همچنین نمایش جایگاه بیت المقدس و حرم قدس شریف، اهمیت رهایی سرزمین فلسطین و اتحاد مسلمانان در این فراخوان شرکت کنند.
هنرمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت نقاشی دیواری سازمان زیباسازی به آدرس میدان هفت تیر خیابان مفتح جنوبی نبش کوچه شیرودی پلاک ۲ سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه سوم مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ۹۶۰۴۴۳۷۴ و ۹۶۰۴۴۳۷۵ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.