انتشار فراخوان جشنواره نقاشی «صلح و دوستی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه فراخوان جشنواره نقاشی «صلح و دوستی» استان ارائه شد، گفت: این جشنواره برای ششمین بار در سطح کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حسین زرگر ظهر دوشنبه در حاشیه نشست هماهنگی برگزاری جشنواره نقاشی در هلال احمر استان سمنان و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فراخوان جشنواره نقاشی «صلح و دوستی» استان سمنان ارائه شد، بیان کرد: این جشنواره برای ششمین بار در سطح ملی و سومین بار در سطح بین المللی برای کودکان بین چهار تا ۱۲ سال برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نقاشی‌ها باید حداکثر تا سی و یکم اردیبهشت ۹۸ به این دبیرخانه ارسال شود، افزود: آثار برتر این رویداد هنری در مراسم اختتامیه که در سمنان برگزار می‌شود تقدیر و همچنین نقاشی‌های برتر در کتاب جشنواره چاپ خواهد شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان کشیدن نقاشی در کاغذ آ چهار را یکی از شروط این جشنواره دانست و گفت: شرکت کنندگان نقاشی‌ها را باید به آدرس دبیرخانه واقع در سمنان بلوار هلال‌احمر، ابتدای ۲۰ متری وحدت، جمعیت هلال‌احمر استان سمنان ارسال کنند.

زرگر با بیان اینکه موضوع نقاشی‌ها صلح و دوستی بین مردم و ملل است، تاکید کرد: درج مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت، نشانی کامل و تلفن همراه در این فراخوان الزامی است و طبیعتاً نقاشی‌هایی که نقض مشخصات داشته باشند در مسابقه شرکت داده نخواهند شد.

وی افزود: شماره تماس ۳-۰۲۳۳۳۴۵۸۲۸۱ برای اطلاعات لازم درباره جشنواره و آثار از سوی جمعیت هلال احمر استان سمنان معرفی شده است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان سمنان در ادامه گفت: جشنواره نقاشی صلح و دوستی از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.