انتشار فراخوان جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم» امروز ۲۴ اردیبهشت با هدف حمایت از تولید متون نمایشی ملی و اقتباس از کتب ادبیات ایران و جهان در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بهره‌گیری از ابزار نمایش در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی و ایرانی، کشف استعدادهای متعهد و جوان در کنار حضور چهره‌های ملی و صاحب سبک برای ارتقاء اصلی‌ترین مقوله تئاتر از دیگر اهداف برگزاری جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم» است.

جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم» به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، آستان قدس رضوی همزمان با آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی و در جوار حرم مطهر امام مهربانی‌ها، حضرت علی‌ بن موسی الرضا (علیه السلام) برگزار می شود.

ادبیات پایداری و مقاومت، تاریخ نهضت اسلامی ایران، خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی و فرهنگ شهروندی، نظام سلطه و نهضت‌های آزادی‌بخش جهان، دستاوردهای انقلاب، تاریخ اسلام و کودک و نوجوان از محورهای جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم» است.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی «نمایشنامه ‌نویسی اقتباسی گام دوم» ۳۰ مرداد سال جاری عنوان شده است.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان باید آثار خود به سایت جشنواره به نشانی www.mashhadtheater.ir و یا پست الکترونیکی gamedovomdrama@gmail.com ارسال کنن

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.