انتشار فراخوان جشنواره ملی «طنز پهلو ٣»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان سومین جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر  تحت عنوان «طنز پهلو ٣ » حول محور ادبیات طنز و در سه بخش شعر، نثر  و داستان کوتاه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جشنواره مذکور محدودیت سنی نداشته و شرکت در هر سه بخش برای عموم بلا مانع است و هر شرکت‌کننده می‌تواند با ارسال حداکثر سه اثر در این جشنواره شرکت کند ضمن اینکه آثاری که در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه یا برگزیده شده‌اند یا آثار  غیرمرتبط به بخش داوری راه پیدا نخواهد کرد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از سه طریق در برگه A4 فرم  word و فونت ۱۴ B nazaninبا ذکر مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس به دبیرخانه جشنواره به آدرس استان گیلان، شهرستان فومن، خیابان شهید بهشتی، مجمع فرهنگی هنری سیدالشهدا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی امور هنری، یا به نشانی الکترونیکی  fuman@farhang.gov.ir و یا به شماره فاکس  ٠١٣٣۴٧٣۶٣۶٧ ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار در فراخوان تا ٣٠ خرداد ماه ٩٨ اعلام و آیین اختتامیه پنج‌شنبه(۲۰ تیر) با حضور هنرمندان برجسته کشور برگزار می‌شود.

به نفرات برگزیده به ترتیب نفر اول در هر سه بخش لوح سپاس و کارت هدیه ١٠میلیون ریالی، نفردوم لوح سپاس و کارت هدیه هفت میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی و نفر سوم تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه پنج میلیون ریالی اهدا ضمن اینکه از پنج اثر برگزیده با تندیس جشنواره، لوح سپاس و کارت هدیه یک میلیون ریالی تقدیر می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.