انتشار فراخوان جایزه جهانی فلسطین

0

به گزارش «فارسی مچ»، «جایزه جهانی فلسطین» جایزه‌ای است بین‌المللی و مردمی و غیردولتی که با همکاری اتحادیه‌ها و تشکل‌های فرهنگی و ادبی برخی کشور‌های اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، وجدان بیدار آزادی‌خواهان جهان، شاهد مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین است که شجاعانه هفتاد سال در برابر ظلم و جنایت رژیم غاصب صهیونیستی مقاومت کرده‌اند. برای پاسداشت خون شهدای انتفاضه و شهدای مقاومت و نیز برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با اشغالگری، کودک‌کشی، تبعیض نژادی رژیم صهیونیستی «جایزۀ جهانی فلسطین» در آبان ۱۳۹۷ (نوامبر ۲۰۱۹) تأسیس شده است.

«جایزۀ جهانی فلسطین» جایزه‌ای است بین‌المللی و مردمی و غیردولتی که با همکاری اتحادیه‌ها و تشکل‌های فرهنگی و ادبی برخی کشور‌های اسلامی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری آن، شناسایی و معرفی برترین آثار ادبی منتشرشده دربارۀ موضوع فلسطین و مقاومت و آزادی قدس شریف و تقدیر از ادبا و نویسندگان و شاعران و ناشرانی است که در سراسر جهان، با قلم خویش، به دفاع از ملت مظلوم فلسطین برخاسته‌اند.

این جایزه متعلق به ملت‌های حامی فلسطین است. از نویسندگان و شاعران و ناشران سراسر دنیا دعوت می‌کنیم برای حمایت و دفاع از ملت فلسطین و قدس شریف، قبلۀ اول مسلمانان به این مبارزۀ فرهنگی‌ادبی بپیوندند.

• موضوع

در نخستین دورۀ جایزۀ جهانی فلسطین، بهترین آثار با موضوع فلسطین و مقاومت و آزادی قدس شریف، که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۲۰ تولید شده باشند. بررسی و انتخاب خواهند شد. در این جایزه، کتاب‌های ممتاز در گروه‌های زیر بررسی و داوری می‌شوند:

داستان و شعر کودک
داستان‌های کوتاه
رمان
سفرنامه و خاطره
شعر و قطعات ادبی

• مهلت و نحوۀ ارسال آثار

علاقه‌مندان به شرکت در جایزۀ جهانی فلسطین باید متن اسکن‌شدۀ آثار خود به زبان‌های انگلیسی و عربی و فارسی را در قالب یک فایل پی‌دی‌اف تا حداکثر ششم مهرماه ۱۳۹۸ (بیست‌وهشتم دسامبر ۲۰۱۹) در سایت جایزۀ جهانی فلسطین به آدرس www.palintaward.com بارگذاری کنند.

• داوری آثار

داورانی از کشور‌های مختلف، آثار دریافتی را طی حداکثر دو ماه بررسی خواهند کرد و دبیرخانۀ جایزۀ جهانی فلسطین پس از بررسی آثار، ضمن انتخاب و معرفی اثر برگزیده در هر گروه به آن اثر جایزه اهدا خواهد کرد.

• اختتامیه و اهدای جوایز

زمان برگزاری نخستین دورۀ جایزۀ جهانی فلسطین، سال ۲۰۲۰ میلادی و هم‌زمان با روز جهانی غزه خواهد بود. زمان دقیق و محل برگزاری جایزه متعاقباً ار طریق سایت رسمی جایزه اعلام می گردد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.