انتشار فراخوان ایده‌های اقتصادی شهر تهران

0

به گزارش «فارسی مچ»، اگر برای توسعه کسب و کار و ایده نوآورانه و اقتصادی خود در شهر تهران به دنبال شریکی قدرتمند هستید، در فراخوان نوآوری شهری در تهران ثبت نام کنید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران به عنوان متولی مدیریت سرمایه گذاری و افزایش مشارکت شهروندان در طرح های توسعه شهری، عمرانی و خدماتی شهر تهران، از کلیه صاحبان ایده و طرح های نوآورانه برای شرکت در نخستین فراخوان عمومی با ایده های اقتصادی سرمایه گذاری در شهر تهران دعوت به عمل می‌آورد. برای ثبت نام در این فراخوان تا ۱۷ خرداد فرصت دارید و در ۲۶ خرداد مصاحبه از راه دور برگزار می‌شود. نتایج و رویداد پایانی هم در ۱۰ تیراست.
این سازمان در این فراخوان عمومی در نظر دارد تا از ظرفیت‌های نوآورانه استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور حل چالش‌ها و بهبود خدمات شهری در راستای ارتقا کیفیت شهروندان بهره‌برداری کند.
مزایا
آنطور که سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران اعلام کرده است؛ معرفی طرح‌های برتر به شبکه سرمایه گذاران، تسهیل فرآیندهای ارزیابی و اجرای ایده‌های منتخب، زمینه‌سازی برای اجرای پایلوت طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه اقتصادی برتر و اهدای جوایز نقدی به برترین ایده‌ها و طرح‌ها، بخشی از مزایای مشارکت در این برنامه است.
شرایط ثبت نام
اگر کسب و کار یا ایده ای نوآورانه و اقتصادی مرتبط با هر یک از حوزه‌های مرتبط دارید و در جستجوی فرصتی برای بررسی و اجرای این ایده هستید، در فراخوان عمومی این سازمان که متولی توسعه و اجرای طرح های سرمایه‌گذاری در شهرداری تهران است ثبت نام کنید.
شهر دوستدار کودک و خانواده، گردشگری و تفریحات عمومی، راه‌اندازی سیستم حمل و نقل پاک در شهر تهران، استفاده اشتراکی از دارایی‌های عمومی، حل معضل دستفروشان مترو و انتخاب بهترین کاربری برای جزیره های دریاچه شهدای خلیج فارس از محورهای نخستین فراخوان عمومی ایده های اقتصادی شهر تهران است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.