اعلام فراخوان بخش مقالات دومین همایش ملی نهج البلاغه

0

به گزارش «فارسی مچ»، احمدی از اعلام فراخوان مقاله، پایان نامه و تحقیق پایانی دومین همایش ملی نهج البلاغه خبرداد و گفت: آثار با موضوعات «تاثیر نهج البلاغه بر اندیشه و سیره سیاسی حکومتی مقام معظم رهبری» و «نهج البلاغه و گام دوم انقلاب» پذیرفته می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاون پژوهشی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: «فقه، کلام و فلسلفه سیاسی»، «سبک زندگی رهبری و مدیریت جهادی»، «نظام محاسباتی ایمان محور» و «مردم سالاری دینی از شاخص ترین محورهای موضوع نخست این فراخوان است.

وی، «مبانی، ارزش ها و آرمان های انقلابی»، «رابطه حکومت و اخلاق»، «مفاهیم سیاسی اجتماعی صبر، مقاومت، عزت، بصیرت و زهد»، « آرمانگرایی واقع بینانه» و «دشمن شناسی و نفوذ» را از دیگر محورهای موضوع نخست «تاثیر نهج البلاغه بر اندیشه و سیره سیاسی حکومتی مقام معظم رهبری» برشمرد.

معاون پژوهشی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) بندرعباس افزود: «نظریه نظام انقلابی»، «دولت سازی، جامعه پذیری و تمدن سازی اسلامی»، «علم و پژوهش»، «معنویت و اخلاق»، «اقتصاد»، «عدالت و مبارزه با فساد»، «عزت ملی و روابط خارجی»، «استقلال و آزادی» و «سبک زندگی» نیز از محورهای موضوع «نهج البلاغه و گام دوم انقلاب» است.

وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۱۵ مرداد ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به آدرس اینترنتی alzahrahormozgan.ir  مراجعه کنند.

احمدی اضافه کرد: محققین و پژوهشگران طلبه و دانشجو برای شرکت در این فراخوان باید آثار خود را به آدرس استان هرمزگان، بندرعباس، خیابان آیت الله غفاری، روبروی فرهنگسرای طوبی، مدره علمیه الزهرا(س) ارسال نمایند.

وی خاطرنشان کرد: آیین اختتامیه دومین همایش ملی نهج البلاغه به همراه تجلیل از صاحبان آثار برگزیده ۱۰ مهر ماه سال ۹۸ در بندرعباس برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.