آثار پژوهشی حوزویان فراخوان مقاله شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان آثار پژوهشی حوزویان با محوریت «حوزه و جهاد اقتصادی» و «حوزه و فضای مجازی» در قالب کتاب، پایان نامه و مقاله اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این فراخوان از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم شده است و علاوه بر موضوعات اعلام شده قرار است از دیگر آثار فاخر و برگزیده در زمینه‌های دیگر که پاسخگوی نیاز‌های نظام اسلامی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی باشند هم تقدیر شود.

علاقمندان برای ارسال آثار خود می‌توانند از پست الکترونیک به آدرس: basijasatid.pajoohesh@chmail.ir یا پیام رسان ایتا با آدرس های: @pajoohesh۱۳۷۰ و @pajoohesh۱۳۵۷ و سروش: @pajoohesh۱۳۵۷ و بله: @Pajoohesh۱۳۵۷ اقدام کنند.

بر اساس این گزارش مهلت ارسال آثار تا اول تیرماه سال جاری خواهد بود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس کانال @basijasatid_pajoohesh در سروش و ایتا مراجعه نموده و یا با شماره ۰۲۵۳۷۷۳۷۲۳۹ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.