آثار پژوهشی حوزویان فراخوان مقاله شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان آثار پژوهشی حوزویان با محوریت «حوزه و جهاد اقتصادی» و «حوزه و فضای مجازی» در قالب کتاب، پایان نامه و مقاله اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این فراخوان از سوی مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم شده است و علاوه بر موضوعات اعلام شده قرار است از دیگر آثار فاخر و برگزیده در زمینه‌های دیگر که پاسخگوی نیاز‌های نظام اسلامی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی باشند هم تقدیر شود.

علاقمندان برای ارسال آثار خود می‌توانند از پست الکترونیک به آدرس: basijasatid.pajoohesh@chmail.ir یا پیام رسان ایتا با آدرس های: @pajoohesh۱۳۷۰ و @pajoohesh۱۳۵۷ و سروش: @pajoohesh۱۳۵۷ و بله: @Pajoohesh۱۳۵۷ اقدام کنند.

بر اساس این گزارش مهلت ارسال آثار تا اول تیرماه سال جاری خواهد بود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس کانال @basijasatid_pajoohesh در سروش و ایتا مراجعه نموده و یا با شماره ۰۲۵۳۷۷۳۷۲۳۹ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.