مسابقه استارت‌آپ‌های تخصصی شهرسازی و معماری

0
به گزارش «فارسی مچ»، مرکز معماری اسلامی حوزه هنری با همکاری موسسه سپهر سوره هنر، کارگاه- مسابقه استارت‌آپ‌های تخصصی شهرسازی و معماری را برگزار می‌کند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این برنامه با سخنرانی اسماعیل متقی، پویا خزائلی پارسا، یحیی نوریان، مهدی رئیسی و لنا وفایی برگزار می‌شود. مربیان (مرشد): کسرایی، پویا خزائلی پارسا، علی اکبر، یحیی نوریان، رئیسی و لنا وفایی
داوران:
کسرایی، یحیی نوریان، مهدی رئیسی، علی فروزانفر
زمان‌ برگزاری: ۲۴، ۲۵ و ۲۶ فروردین‌ماه۹۸
 ساعت‌ برگزاری:
۹ الی ۱۸
برنامه کارگاه-مسابقه: روز اول: ارائه‌ تجربیات سخنرانان در حوزه استارت‌آپ‌های تخصصی معماری و شهرسازی روز دوم: برگزاری کارگاه آموزشی و فعالیت گروه‌ها و پرورش ایده‌های نوین کسب و کار روز سوم: تکمیل و ارائه ایده‌ها، داوری و اعطای جوایز
جوایز:
رتبه اول: ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال رتبه دوم: ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال رتبه سوم: ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال مکان: دانشگاه تهران علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند با مرکز معماری اسلامی حوزه هنری به شماره ۰۲۱۶۶۴۸۷۸۶۶ تماس حاصل کنند.
ثبت‌نام رایگان بوده و ظرفیت شرکت در این کارگاه محدود است. گفتنی‌ است، این برنامه در راستای جشن هفته هنر انقلاب است که به مناسبت سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی در تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه آغاز شده و در طول یک هفته ضمن مرور مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با هنر انقلاب و هنرمندان انقلابی و معرفی چهره سال هنر انقلاب، با نمایش فیلم‌ها، اجرای تئاترها، برگزاری کنسرت و نمایشگاه‌های تجسمی و… تا تاریخ ۲۶ فروردین ادامه می‌یابد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.