فراخوان پنجمین جشنواره استانی« نماز و رسانه»

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان پنجمین جشنواره استانی« نماز و رسانه» منتشر شد و اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ اردیبهشت ۹۸ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، متن کامل  فراخوان به این شرح است:

با استعانت از الطاف الهی، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان، ستاد اقامه نماز استان ایلام، ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان، ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و خبرگزاری شبستان دفتر نمایندگی استان ایلام، پنجمین جشنواره رسانه و نماز را در راستای نیل به اهداف مبتنی بر فرهنگ غنی دین مبین اسلام و توسعه و ترویج فرهنگ نماز چهارمین جشنواره نماز و رسانه را برگزار می‌کند .

محورهای جشنواره :

۱- خبر ۲- گزارش ۳- مقاله ۴- عکس ۵- مصاحبه ۶- فضای مجازی

موضوعات جشنواره :

نماز اول وقت، نماز جماعت، نماز و حمایت از کالای ایران – نماز، فرهنگ اسلامی و دینی- ترویج فرهنگ نماز- مسجد و نماز- رسانه و ترویج فرهنگ نماز- نماز و سیاست- نماز، علم و تحصیل – نماز و معنویت – نماز و اقتصاد مقاومتی- نماز و امربه‌معروف و نهی از منکر- نماز و فضای مجازی

موضوع ویژه جشنواره :

نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی

اهداف جشنواره :

ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه به‌ویژه نوجوانان و جوانان، تقویت مبانی اعتقادی و دینی نوجوانان و جوانان در فضای مجازی، شناسایی و تجلیل از فعالان نماز در عرصه فضای مجازی، کاهش آسیب‌های فضای مجازی از طریق گسترش پیام‌ها و محتواهای نماز است .

شرایط شرکت و پذیرش آثار در جشنواره :

هر فرد می‌تواند ۳ اثر را با مشخصات کامل خود و به همراه معرفی‌نامه از نشریه و یا دفتر سرپرستی روزنامه و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری و تحلیلی را در قالب‌های ذکرشده به دبیرخانه جشنواره ارسال کند .

آثار ارسالی صرفاً باید در موضوع جشنواره باشد .

شرکت در یک بخش از جشنواره مجاز است .

آثار ارسالی باید از ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در نشریات، خبرگزاری‌ها و یا سایت‌های خبری منتشرشده باشد .

مهلت ارسال آثار :

آخرین‌مهلت برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ می‌باشد .

جوایز جشنواره :

به نفرات برگزیده بر اساس رأی هیئت‌داوران و با در نظر گرفتن موضوعات و محورهای جشنواره، جوایز نفیسی در مراسمی با حضور مسئولان استان اهدا خواهد شد .

دبیرخانه جشنواره :

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ اردیبهشت ما ۱۳۹۸ به دبیرخانه این جشنواره واقع در ایلام، انتهای خیابان پیروزی– مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام طبقه دوم- خبرگزاری شبستان دفتر ایلام و یا به رایانامه shabestan.ilam@gmail.com ارسال کنند و یا جهت کسب اطاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۲۰۲۰۷ تماس حاصل کنند .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.