فراخوان پنجمین جشنواره استانی« نماز و رسانه»

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان پنجمین جشنواره استانی« نماز و رسانه» منتشر شد و اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ اردیبهشت ۹۸ به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، متن کامل  فراخوان به این شرح است:

با استعانت از الطاف الهی، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان، ستاد اقامه نماز استان ایلام، ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان، ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و خبرگزاری شبستان دفتر نمایندگی استان ایلام، پنجمین جشنواره رسانه و نماز را در راستای نیل به اهداف مبتنی بر فرهنگ غنی دین مبین اسلام و توسعه و ترویج فرهنگ نماز چهارمین جشنواره نماز و رسانه را برگزار می‌کند .

محورهای جشنواره :

۱- خبر ۲- گزارش ۳- مقاله ۴- عکس ۵- مصاحبه ۶- فضای مجازی

موضوعات جشنواره :

نماز اول وقت، نماز جماعت، نماز و حمایت از کالای ایران – نماز، فرهنگ اسلامی و دینی- ترویج فرهنگ نماز- مسجد و نماز- رسانه و ترویج فرهنگ نماز- نماز و سیاست- نماز، علم و تحصیل – نماز و معنویت – نماز و اقتصاد مقاومتی- نماز و امربه‌معروف و نهی از منکر- نماز و فضای مجازی

موضوع ویژه جشنواره :

نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی

اهداف جشنواره :

ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه به‌ویژه نوجوانان و جوانان، تقویت مبانی اعتقادی و دینی نوجوانان و جوانان در فضای مجازی، شناسایی و تجلیل از فعالان نماز در عرصه فضای مجازی، کاهش آسیب‌های فضای مجازی از طریق گسترش پیام‌ها و محتواهای نماز است .

شرایط شرکت و پذیرش آثار در جشنواره :

هر فرد می‌تواند ۳ اثر را با مشخصات کامل خود و به همراه معرفی‌نامه از نشریه و یا دفتر سرپرستی روزنامه و خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری و تحلیلی را در قالب‌های ذکرشده به دبیرخانه جشنواره ارسال کند .

آثار ارسالی صرفاً باید در موضوع جشنواره باشد .

شرکت در یک بخش از جشنواره مجاز است .

آثار ارسالی باید از ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ در نشریات، خبرگزاری‌ها و یا سایت‌های خبری منتشرشده باشد .

مهلت ارسال آثار :

آخرین‌مهلت برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۰ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ می‌باشد .

جوایز جشنواره :

به نفرات برگزیده بر اساس رأی هیئت‌داوران و با در نظر گرفتن موضوعات و محورهای جشنواره، جوایز نفیسی در مراسمی با حضور مسئولان استان اهدا خواهد شد .

دبیرخانه جشنواره :

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۲۰ اردیبهشت ما ۱۳۹۸ به دبیرخانه این جشنواره واقع در ایلام، انتهای خیابان پیروزی– مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی استان ایلام طبقه دوم- خبرگزاری شبستان دفتر ایلام و یا به رایانامه shabestan.ilam@gmail.com ارسال کنند و یا جهت کسب اطاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۲۲۰۲۰۷ تماس حاصل کنند .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.