فراخوان مسابقه کتابخوانی شناخت امام زمان(عج)

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتابخوانی شناخت امام زمان(عج) به مناسبت نیمه شعبان و ولادت حضرت بقیه‌الله در شهر «کویته»، مرکز ایالت بلوچستان پاکستان، برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این مسابقه با محوریت کتاب «امام مهدی (عج)، موجود موعود» به قلم آیت‌الله جوادی آملی و به کوشش گروه منتظران برگزار می‌شود که این اثر به شرح و بررسی موضوع مهدی‌شناسی، منتظران امام زمان(عج)، مسئولیت منتظران، مسائل و شرایط ظهور و… می‌پردازد.

این مسابقه همزمان با ۹ اردیبهشت (۲۳ شعبان ـ ۲۹ آوریل) برگزار خواهد شد.

دانشجویان،‌ دانش‌آموزان و علاقه‌مندان می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. جوایز ارزنده‌ای به این منظور در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۳۶۸۰۳۶۷۳۷ تماس بگیرند و به منظور دریافت کتاب به نشانی کویته، خیابان علمدار، مدرسه نرجس، دفتر مرکزی مراجعه کنند.

همچنین شماره تماس مدرسه نرجس ۰۳۴۹۳۵۶۱۸۳۱ و شماره مدرسه فاطمه الزهرا(س) ۰۳۴۸۲۱۶۳۰۱۸ است که علاقه‌مندان می‌توانند کتاب مورد نظر را از این مراکز دریافت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.