فراخوان مسابقه آنلاین کتابخوانی مهدی موعود عج

0

به گزارش «فارسی مچ»، واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه الکترونیکی کشور، مسابقه آنلاین کتابخوانی مهدی موعود عج را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علاقمندان می توانند جهت شرکت در این مسابقه تا ساعت ۲۴ جمعه ۳۰ فروردین با مراجعه به نشانی اینترنتی http://compete.iauec.ac.ir اقدام نمایند. این مسابقه براساس کتاب آفتاب مهر (دفتر اول) طراحی و برگزار خواهد شد. علاقمندان پس از ثبت نام میتوانند از لینک فوق کتاب را دانلود نموده و مطالعه نمایند.

این مسابقه به صورت آنلاین در ساعت ۱۵ دوشنبه ۲ اردیبهشت از طریق نشانی http://compete.iauec.ac.ir برگزار خواهد شد. مراسم آنلاین معرفی برگزیدگان نیز در ساعت ۱۶ سه شنبه ۳ اردیبهشت از همین لینک برگزار و برگزیدگان معرفی خواهند شد. شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد و رایگان می باشد.

واحد الکترونیکی به عنوان پیشگام آموزش مجازی در کشور با طراحی و برگزاری کارگاه ها، آزمون ها و دوره های متنوع به صورت مجازی با استقبال عمومی مواجه شده است. این دانشگاه توانسته با جذب بیش از سی هزار دانشجو در طی سالیان گذشته در چهار رشته کارشناسی و بیش از ۳۰۰ رشته کارشناسی ارشد، نقش موثری را در نیل اقشار مختلف مردم به تحصیلات تکمیلی ایفا نماید

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.