فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان “

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان به میزبانی شهرستان شوشتر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت : به منظور حفظ ارزش‌های ٨ سال دفاع مقدّس باارج نهادن به موضوعات مقاومت، ایثار و شهادت و در راستای تعالی هنر و بازتاب نگاه خلاقانه و موشکافانه‌تر هنرمندان عرصه شعر و ادبیات، ششمین جشنواره‌ی سراسری شعر «نخل و کارون» در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اهداف جشنواره را از جمله،گسترش و توسعه فرهنگ ارزشی انقلاب و دفاع مقدس، تلاش در جهت شناخت هرچه بهتر خوزستان به عنوان شاهراه مرزی و دفاعی و معرفی بیشتر آن به شاعران و پژوهشگران سراسر کشور وشناسایی شاعران ملی به منظور رشد و اعتلای خلاقیت‌ها و آفرینش‌های ادبی برشمرد.

وی افزود: جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با موضوع بازتاب فرهنگ حماسه، ایثار و شهادت در دوران هشت سال دفاع مقدّس ،حماسه‌آفرینی‌های شهیدان مدافع حرم در راستای دفاع از ارزش‌ها و نقش خوزستان با عنوان سرزمین نخل و کارون در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده وشاعران گرامی می توانند آثار خود را در دو سبک کلاسیک و آزاد به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

جوروند در ادامه بیان داشت: شاعران می توانند حداکثر در هر بخش ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند . همچنین آثار ارسالی می بایست با فونت نازنین ١۴ در یک طرف برگ A۴ تایپ شده در قالب ٢٠١٠ یا ٢٠٠٧word به همراه لوح فشرده به نشانی پستی زیر و یا به نشانی پست الکترونیکی جشنواره nakhlokaroon98@gmail.com به همراه مشخصات دقیق فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس ارسال شوند.

وی خاطرنشان کرد: به برگزیدگان در هربخش، لوح یادبود ، تندیس و جوایز نقدی به رسم یادبود اهدا می گردد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به گاهشمار جشنواره گفت: مهلت ارسال آثار تا ٣١ اردیبهشت ١٣٩٨ و زمان برگزاری را١٩ خرداد ١٣٩٨ می باشد.

دبیرخانه جشنواره شعر نخل و کارون شوشتر به آدرس خوزستان، شوشتر ، کمیته سوخت ، جنب پست مرکزی ، با تلفن های ٣۶٢٢۴۵۴٠ ( ٠۶١ ) – دورنگار ٣۶٢٢۵٠٠٠( ٠۶١ )- ٠٩١۶٩١٣٢۵٠٣ ـ ٠٩١۶۶٠٩٢٣۵٢ ـ ٠٩١۶٨٣۶٧٧٨۴ آماده پاسخگویی به شرکت کنندگان می باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.