فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان “

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ششمین دوره جشنواره ملی شعر نخل و کارون خوزستان به میزبانی شهرستان شوشتر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت : به منظور حفظ ارزش‌های ٨ سال دفاع مقدّس باارج نهادن به موضوعات مقاومت، ایثار و شهادت و در راستای تعالی هنر و بازتاب نگاه خلاقانه و موشکافانه‌تر هنرمندان عرصه شعر و ادبیات، ششمین جشنواره‌ی سراسری شعر «نخل و کارون» در شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ،محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اهداف جشنواره را از جمله،گسترش و توسعه فرهنگ ارزشی انقلاب و دفاع مقدس، تلاش در جهت شناخت هرچه بهتر خوزستان به عنوان شاهراه مرزی و دفاعی و معرفی بیشتر آن به شاعران و پژوهشگران سراسر کشور وشناسایی شاعران ملی به منظور رشد و اعتلای خلاقیت‌ها و آفرینش‌های ادبی برشمرد.

وی افزود: جشنواره در دو بخش آزاد و ویژه با موضوع بازتاب فرهنگ حماسه، ایثار و شهادت در دوران هشت سال دفاع مقدّس ،حماسه‌آفرینی‌های شهیدان مدافع حرم در راستای دفاع از ارزش‌ها و نقش خوزستان با عنوان سرزمین نخل و کارون در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده وشاعران گرامی می توانند آثار خود را در دو سبک کلاسیک و آزاد به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 

جوروند در ادامه بیان داشت: شاعران می توانند حداکثر در هر بخش ۵ اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند . همچنین آثار ارسالی می بایست با فونت نازنین ١۴ در یک طرف برگ A۴ تایپ شده در قالب ٢٠١٠ یا ٢٠٠٧word به همراه لوح فشرده به نشانی پستی زیر و یا به نشانی پست الکترونیکی جشنواره nakhlokaroon98@gmail.com به همراه مشخصات دقیق فردی، نشانی کامل پستی و تلفن تماس ارسال شوند.

وی خاطرنشان کرد: به برگزیدگان در هربخش، لوح یادبود ، تندیس و جوایز نقدی به رسم یادبود اهدا می گردد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به گاهشمار جشنواره گفت: مهلت ارسال آثار تا ٣١ اردیبهشت ١٣٩٨ و زمان برگزاری را١٩ خرداد ١٣٩٨ می باشد.

دبیرخانه جشنواره شعر نخل و کارون شوشتر به آدرس خوزستان، شوشتر ، کمیته سوخت ، جنب پست مرکزی ، با تلفن های ٣۶٢٢۴۵۴٠ ( ٠۶١ ) – دورنگار ٣۶٢٢۵٠٠٠( ٠۶١ )- ٠٩١۶٩١٣٢۵٠٣ ـ ٠٩١۶۶٠٩٢٣۵٢ ـ ٠٩١۶٨٣۶٧٧٨۴ آماده پاسخگویی به شرکت کنندگان می باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.