فراخوان شانزدهمین جشنواره «تئاتر کُردی» در سقز

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان از معرفی دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر کردی سقز ظرف چند روز آینده خبر داد و گفت: فراخوان این دوره از جشنواره نیز تا آخر فروردین‌ماه جاری اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فاتح بادپروا، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان امروز، ۲۰ فروردین ماه در اولین جلسه انجمن هنرهای نمایشی استان در سال جدید اظهار کرد: شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کُردی سقز در سال جاری برگزار و روند برگزاری آن نیز ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.
وی از اعلام دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر کردی سقز ظرف چند روز آینده خبر داد و افزود: فراخوان این دوره از جشنواره نیز تا آخر فروردین ماه جاری اعلام و در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان توجه به ‌هویت فرهنگی و زبان کردی را شاخصه اصلی جشنواره بین‌المللی تئاتر کُردی سقز برشمرد و افزود: ایجاد بستری مناسب و فضایی فرهنگی برای تبادل اندیشه‌های خلاق و نوگرایانه در بین هنرمندان عرصه نمایش و عامه مردم و کشف استعدادهای جوان در عرصه‌های گوناگون نمایش از جمله اهداف و اولویت‌های جشنواره تئاتر کُردی سقز است.
بادپروا یادآور شد: برگزاری چهارهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان، برگزاری جشنواره استانی تئاتر و برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره تئاتر کُردی سقز از جمله رویدادهای فرهنگی و هنری استان کردستان در حوزه هنرهای نمایشی در سال جاری است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.