فراخوان دومین جشنواره موسیقی دانش آموزی و جوان در بیجار

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار از برگزاری دومین جشنواه موسیقی دانش آموزی و جوان در این شهرستان خبر داد و گفت: فراخوان این دوره از جشنواره اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار در گفت و گو باخبرنگاران گفت: حمایت از تلاش‌های هنرجویان موسیقی شهرستان، و تعامل فرهنگی و اشاعه موسیقی فاخر و اصیل ایرانی میان دانش آموزان و دانشجویان و جوانان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

عباس محمدمرادیانبه شرایط شرکت در این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: آثار می‌بایست به صورت فایل تصویری با فرمت (vcd) به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار افزود: نفرات یا گروه‌های شرکت کننده می‌توانند مستقلا یا از طریق مدرسه و دانشگاه محل تحصیل اقدام به ارسال آثار کنند.

محمد مرادیان مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره را تا ۲۸ فروردین سال جاری ذکر کرد و گفت: آثار ارسال شدن تا ۳۰ فروردین توسط داوران انتخاب خواهند شد.

وی اعلام کرد: دومین دوره جشنواره ووسیقی دانش آموزی و جوان شهرستان بیجار در ۳،۴ و ۵ اردیبهشت ماه سال جاری در مجتمع امیرنظام گروسی برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بیجار خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره می‌توانند به وب سایت bijar.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.